Nielimitowane rozmowy na komórki za 19 zł w Nju Mobile

Nju Mobile rozmowyJeżeli dużo rozmawiasz i obecny rachunek cię przeraża, i chciałbyś płacić mniej za rozmowy telefoniczne, smsy oraz Internet w telefonie to przejdź do Nju Mobile.

Tylko 19 zł na rozmowy do wszystkich sieci i ani grosza więcej!

Sieć Nju Mobile daje nowym i obecnym klientom atrakcyjną ofertę rozmów do wszystkich sieci za jedną cenę. W ofercie Nju Mobile możesz wybrać dwie opcje Nju Mobile z rachunkiem oraz Nju Mobile na kartę. Obydwie opcje dają możliwość taniego dzwonienia i wysyłania smsów, na telefony stacjonarne oraz komórkowe, dodatkowo możesz tanio korzystać z Internetu mobilnego w telefonie, także w jednej cenie.

Jakie ceny usług w Nju Mobile i czy warto?

Jeżeli dzwonisz dużo, wysyłasz dużo SMSów i korzystasz często z Internetu w telefonie, to przejść jak najbardziej się opłaca, ponieważ w jednej cenie 19 zł otrzymujesz nie limitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Za 10 zł miesięcznie masz rozmowy bez limitu do wszystkich stacjonarnych, możesz też aktywować sobie pakiet Internetu mobilnego w niskiej cenie.
Oferta na kartę w Nju Mobile to 99 groszy dziennie do wszystkich sieci komórkowych w Polsce lub 2 zł dziennie na rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne, smsy i 100 MB transferu na Internet mobilny.
Oferta jak najbardziej godna uwagi.
Kliknij by skorzystać z oferty

Artykuł ten został znaleziony w wyszukiwarkach na następujące frazy kluczowe:

  • nju mobile na kartę za 19zl za darmo rozmowy

Dodaj komentarz

Copyright © 2016 oFree.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wpisy RSS · Komentarze RSS
Pizza Hut
Kupon rabatowy do Pizza Hut na darmową dolewkę Pepsi

W Pizza Hut trwa promocja dzięki której możesz otrzymać darmową dolewkę Pepsi, aby otrzymać dolewkę Pepsi za darmo, należy wykonać...

Zamknij