Orange Internet na wakacje 6 GB za 6 złotych

Orange promocja internetTrwa promocja zorganizowana przez sieć telefonii komórkowej Orange, teraz możesz skorzystać z taniego pakietu na Internet mobilny płacąc jedynie 6 złotych, a w zamian otrzymasz 6 GB transferu.
Dzięki najnowszej promocji przeznaczonej dla użytkowników sieci Orange, a zwłaszcza dla posiadaczy telefonów na kartę, możesz otrzymać gigantyczny pakiet transferu na Internet mobilny w niskiej cenie, tak tanio jeszcze nie było!

Internet mobilny od Orange 6 GB za 6 złotych jak skorzystać?

To bardzo proste, jeżeli posiadasz ofertę Orange na kartę w taryfach: Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go, a także Zetafon lub Minutofon, to możesz skorzystać z tej oferty. Wystarczy wysłać SMS o treści START pod numer 260 (opłata jest naliczana jak za SMS do Orange zgodnie z planem taryfowym). W kolejnym kroku trzeba zalogować się na Orange Online (Portal Orange), tam właśnie sprawdzisz ile taniego Internetu ci zostało, a także wysyłając SMS o treści SALDO pod numer 260.
Usługa pozwala na zakupienie taniego dostępu do sieci Internet i WAP na terenie Polski.

Ile to kosztuje?

Jeżeli skorzystasz z promocji to zapłacisz 6 zł, a w zamian otrzymasz 6 GB transferu danych, pakiety te możesz aktywować dowolną ilość razy bez względu na to czy upłynął 60-cio dniowy termin od pierwszej aktywacji. Uruchomienie kolejny raz pakietu powoduje zsumowanie środków i przesuwa termin daty ważności pakietu.
Promocja tani pakiet internetowy 6 GB na wakacje od Orange, trwa od 28 czerwca do 31 sierpnia 2013 roku.
Kliknij by skorzystać z oferty

Artykuł ten został znaleziony w wyszukiwarkach na następujące frazy kluczowe:

 • jak sprawdzic karte dzwiekowa?
 • internet orange pakiet
 • Orange Promocja Internet 6Giga
 • orange pakiet internetowy
 • 6gb za 6 zlotych

3 Odpowiedzi do “Orange Internet na wakacje 6 GB za 6 złotych”

 1. (-O - O-) pisze:

  tyle stron przekopałem a dopiero tutaj informacja jak sprawdzić stan pakietu … wielkie dzieki

 2. grzechu pisze:

  nie działa próbowałem wszystkie sposoby przychodzi taka odp „Bledna komenda. Sprawdz poprawne komendy obslugi pakietow internetowych na orange pl.” jak od 28 to 28 a nie

 3. Redaktor Michał pisze:

  Ponieważ promocja na internet już się skończyła ;)

Dodaj komentarz

Copyright © 2016 oFree.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wpisy RSS · Komentarze RSS
sadvit
Soki naturalne Sadvit nawet o 10% taniej

Kupujesz często soki naturalne, bez konserwantów w 100% zrobionych z owoców? Teraz masz doskonałą okazję zaoszczędzić na zakupie soków naturalnych...

Zamknij