Wygraj iPada2 lub Samsunga Galaxy Tab w konkursie badania tabletów

wygraj ipada 2Jakiś czas temu opisywaliśmy konkurs w którym można wygrać tablety, dziś zaś przedstawimy drugą edycję tej samej zabawy konkursowej co kilkadziesiąt dni temu.
Jak zapewne się domyślasz, jeżeli brałeś udział w poprzedniej zabawie to wiesz że do druga edycja Ogólnopolskiego badania rynku tabletów. Zasady konkursu nie zmieniły się zbytnio, a praktycznie są one takie same.

Co musisz zrobić by wygrać tablet?

Pytanie jest bardzo proste, tak samo jak i odpowiedź na nie jest bardzo prosta. Abyś mógł wygrać tablet, musisz przejść na witrynę konkursu i zgłosić się do zabawy. Zgłoszenie swoje oddajesz za pomocą wypełnienia prostego formularza zgłoszeniowego, ważne byś wypełnił go poprawnie. Poprawne wypełnienie zgłoszenia daje gwarancję na udział w tym darmowym konkursie internetowym. Zgłoszenie tą metodą nie zajmie ci dużo czasu.

Jakie nagrody możesz wygrać w tym konkursie online?

Tu odpowiedź na to pytanie jest też bardzo prosta, tak jak w tytule tego wpisu wygrać możesz tablety wysokiej jakości, warte około 3000 złotych każdy.
Tak więc, jak weźmiesz udział w konkursie to będziesz miał szansę wygrać nowoczesny tablet iPad2 lub Samsung Galaxy Tab.

[ad#reklamagoogle300]

Jakie są zasady tego konkursu internetowego?

Zasady też są bardzo proste, po zgłoszeniu się do zabawy należy odczekać na zakończenie i losowanie nagród. Nagrody te zostaną rozlosowane między uczestników zabawy i wysłane do nich kurierem, po poprzedniej konsultacji wysyłki paczki z nagrodą.
Udział w tym konkursie jest darmowy i dla każdego kto potrzebuje nowego tabletu lub po prostu chciałby mieć taki sprzęt, więc jeżeli chciałbyś mieć iPada lub Samsunga Galaxy Tab, to weź udział w zabawie.

Podziel się tym postem