Wygraj tablet iPad 2

Tablet Apple iPad 2Tablety są coraz bardziej popularniejsze, na rynku elektronicznym w Polsce jaki i na całym świecie. Sprzedaż tabletów wzrasta każdego roku, jak nie każdego miesiąca. Urządzenia te są bardzo przydatne a zarazem wygodne dla biznesmena jak i zwykłego człowieka. Pierwsze urządzenie zwane tabletem, stworzyła firma Apple pod nazwą iPad. Dobra ale przejdźmy do rzeczy, czyli nowego konkursu z tabletami do wygrania.
Już kilka podobnych konkursów przewinęło się przez nasz serwis, a ten będzie bardzo podobny do poprzednich, z punktu widzenia zasad i nagród do wygrania.

Na czym polega konkurs z tabletami do wygrania?

Konkurs internetowy został zorganizowany przez firmę OffersClick, firma ta zajmuje się tworzeniem promocji oraz konkursów dla różnych marek, firm i organizacji.
Udział w zabawie jest w pełni darmowy i aby zgłosić się do niej należy, odwiedzić stronę tego konkursu internetowego a następnie wypełnić bardzo proste zadanie.
Zadaniem tym jest wypełnienie prawidłowe formularza zgłoszeniowego, musisz go wypełnić poprawnie ponieważ jest to potrzebne do zakwalifikowania się w konkursie. Jeżeli nie postąpisz zgodnie z naszą instrukcją, możesz od razu zapomnieć o nagrodzie. Po wypełnieniu tego zadania, odczekaj na jego zakończenie i na losowanie nagród. To czy wygrałeś będziesz mógł sprawdzić na oficjalnej stronie zabawy, a także dostaniesz wiadomość e-mail z potwierdzeniem wygranej.

Jakie tablety są do wygrania?

Zapewne już wiesz jaka jest główna nagroda dla zwycięzców tego konkursu online, po tytule wpisu można się tego domyślić ale dla sprostowania napiszemy o nagrodzie.
Do wygrania są nowoczesne tablety firmy Apple iPad 2. Dzięki temu sprzętowi będziesz mógł korzystać z bezprzewodowego Internetu, zagrasz w gry, posłuchasz muzyki, a także oglądniesz filmy w jakości HD. Dla ludzi prowadzących swój biznes, tablet ten przyda się do przeglądania dokumentów, pisania notatek, tworzenia wykresów i wiele, wiele więcej.
Tak więc jeżeli chciałbyś lub potrzebujesz takiego urządzenia to zgłoś się w zabawie i spróbuj wygrać. Pamiętaj ten kto nie próbuje ten nic nie zyskuje.

Artykuł ten został znaleziony w wyszukiwarkach na następujące frazy kluczowe:

 • tablet za darmo
 • wygraj tablet 2012
 • konkurs wygraj tablet
 • konkursy apple
 • gdzie można wygrać tablet

13 Odpowiedzi do “Wygraj tablet iPad 2”

 1. aaaaaa pisze:

  Czy dzieci mogą wypełniać to sami czy tylko dorośli ?
  Inczy jak poda się nr telefonu to nie bedzą panstwo przysylac smsów za które bedzie trzeba placić?

 2. admin pisze:

  Tak, dzieci też mogą brać udział w zabawie, na numer telefonu nie będą wysyłane żadne wiadomości sms, numer telefonu służy do kontaktu ze zwycięzcą, w przypadku odebrania nagrody.

 3. aoalaa pisze:

  mam pytanie…czy dzieci mogą wypełnić formularz same? i czy mogą wziąć udzial w konkursie? mam 12 lat… urodzilam się w 1999 roku ale tam jest tylko 1994 i nie wiem co mam zrobic…

 4. admin pisze:

  Postępuj zgodnie z regulaminem konkursu.

 5. Justyna pisze:

  Nie rozumiem jak osoby niepełnoletnie mogą brać udział skoro roczników powyżej 1994 nie ma… W regulaminie pisze że tylko pełnoletni mogą brać udział…

 6. admin pisze:

  Niepełnoletni mogą brać udział ale w tedy należy wpisać dane rodzica, oczywiście za jego zgodą.

 7. Justyna pisze:

  Acha ;D I co nie dostaje się płatnych esów i mamy duże szanse wygranej?;D

 8. admin pisze:

  Żadnych płatnych smsów się nie dostaje, takich pseudo zabaw typu płatny sms czy loterie sms nie publikujemy na łamach naszego serwisu. Proszę przeczytać podstronę FAQ tam znajdzie pani odpowiedzi na nurtujące pytania.

 9. Justyna pisze:

  Dzięki meeen xd

 10. Justyna pisze:

  Jeszcze jedno pytanko… Gdybym wpisała moje dane ale urodzenie 3 lata wyższe (po jestem z 97) to jak bym wygrała to luzik?

 11. admin pisze:

  Proszę postępować zgodnie z regulaminem, lub odpowiednie pytanie kierować do organizatora konkursu.

 12. Justyna pisze:

  To mam brać udział?

 13. admin pisze:

  Decyzja należy do pani, jeżeli pani spełnia wymagania regulaminu to zapraszam do udziału, a jeżeli nie to proszę przeglądnąć inne zabawy konkursowe na naszej stronie, a na pewno znajdzie się coś ciekawego.

Dodaj komentarz

Copyright © 2016 oFree.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wpisy RSS · Komentarze RSS
konkurs Euro 2012 nagrody
Wygraj zestaw kibica Euro 2012, a w tym Piłkę Tango 12

Piłkoszał w naszym kraju odbędzie się już za miesiąc, oczywiście mamy tu na myśli Euro 2012. Po usłyszeniu oficjalnego Polskiego...

Zamknij