Agito odbierz telewizor Samsung za 1 złoty

Agito promocja MastercookSklep internetowy Agito, wprowadził nową promocję dla osób chcących zakupić zestaw kuchenny, w zestaw ten wchodzą: Piekarnik i płyta indukcyjna w atrakcyjnej cenie.
Dodatkowo dzięki tej promocji, kupując zestaw piekarnik + płytę indukcyjną, otrzymasz wartościowy prezent jedynie za 1 złoty.

Telewizor za 1 zł w Agito!

Kupując zestaw kuchenny składający się z piekarnika i płyty indukcyjnej, otrzymasz telewizor Samsung 32 cale za 1 zł. Promocja ta jest bardzo korzystna, ponieważ, jeżeli planujesz zakup nowej kuchenki, możesz otrzymać telewizor Full HD 32 cale, jedynie za 1 złoty, wystarczy tylko zrobić zakupy w sklepie Agito.

Zasady promocji Agito, TV za 1 zł!

Kupując piekarnik Mastercook z płytą indukcyjną, do zestawu zostanie dołączony telewizor, który zostanie wysłany jedną paczką, razem z zakupionym towarem.
W promocji mogą brać tylko osoby indywidualne, nie firmy, ponadto, każde gospodarstwo domowe może zakupić tylko jeden taki zestaw w promocji wraz z telewizorem Samsung, oczywiście telewizor otrzymuje się za 1 złoty. Cena rynkowa telewizora to 1349 zł. Dzięki tej promocji zyskasz (oszczędzisz) na zakupie aż 1194 zł. Ta oferta promocyjna jest godna polecenia i warto z niej skorzystać!
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments