Alior Sync oszczędzaj 5% na każdych zakupach

konto Alior SyncWiesz, że robiąc zakupy możesz jednocześnie zacząć oszczędzać na nich? Jak? Bardzo prosto, wystarczy że założysz sobie konto w banku Alior z opcją Sync.
Alior bank, dał możliwość zakładania kont Alior Sync, konto Alior Sync ma bardzo dużo zastosowań i bardzo dużo zalet.

Alior Sync to darmowe konto bankowe, które daje ci praktycznie nieograniczone możliwości, a co najważniejsze pozwala ci oszczędzać na każdych zakupach jakie robisz.

Jak założyć konto Alior Sync?

Konto Alior Sync jest darmowe, a za jego założenie także nic nie zapłacisz. Jeżeli chcesz założyć proste konto bankowe, dzięki któremu zaczniesz oszczędzać, robić przelewy przez Internet i wiele innych rzeczy, to wejdź na stronę konta Alior Sync. Następnie kliknij przycisk „załóż konto” i wypełnij wniosek. Masz do wyboru dwie opcje, umowę on-line, a także opcję Kurier, tu umowę dostarczy ci kurier. Przejdź wszystkie kroki potrzebne do założenia konta i ciesz się bezpłatnym kontem Alior Sync.

Jakie zalety posiada konto Alior Sync?

Alior Sync posiada bardzo wiele zalet nowoczesnej bankowości, przede wszystkim, otrzymujesz konto za 0 zł. Prowadzenie konta nic cie nie kosztuje, tak samo jak karta debetowa. Bank nie pobiera także opłat za wypłaty i wpłaty gotówki z całej Polski.
Otrzymujesz także darmowe przelewy natychmiastowe do wszystkich innych banków. Bardzo ważną opcją jest 5% zwrotu, za każde zakupy dokonane przez ciebie online, kartą lub przez „Płacę z Alior Sync”. Jest to bardzo dobry sposób na oszczędzanie, ponieważ robiąc zakupy wraca do ciebie 5% kwoty wydanej na te zakupy, wystarczy tylko zapłacić poprzez konto Alior Sync.
Otrzymasz także możliwość pomocy 24 godziny na dobę, dzięki wirtualnemu oddziałowi w którym to dostępny jest konsultant banku cały czas online. Na koncie jest także opcja „Strefa Rozrywki” dzięki której otrzymasz muzykę i filmy za darmo, a gry ze zniżką o 40% ceny. Dodatkowo na koncie, otrzymasz dostęp do innych ofert i produktów banku.
Oferta konta Alior Sync jest bardzo korzystna dla każdego, jeszcze żadne konto bankowe nie dało tyle od siebie dla swojego klienta i to za darmo.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments