Allforplanet, kręć kilometry i wygraj rower

wygraj rower z allforplanetMamy wakacje, to doskonały czas na podróże lub wycieczki, jeżeli zamierzamy spędzić wakacje we własnym mieście, dobrym sposobem na spędzenie czasu są wyprawy rowerowe. Taki sposób spędzania czasu wolnego jest bardzo przyjemny, a trochę ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Grupa Allegro postanowiła z tej okazji zorganizować bardzo ciekawy konkurs promocyjny, zabawa ta o tyle jest ciekawa iż wymaga od swoich uczestników wypełnienia bardzo prostego, ale dość wymagającego zadania. Nagrody przewidziane w tym konkursie, są związane tematycznie z zadaniem do wykonania, dzięki czemu konkurs jest prosty, a jego przesłanie jest istnie pozytywne.

Na czym polega konkurs Allforplanet?

Otóż jak wcześniej pisaliśmy, zabawę tą zorganizowała grupa Allegro, każdy chyba zna ten serwis aukcyjny dostępny w Internecie. Przyznać muszę że ja, jako użytkownik tego serwisu, często dokonuje za jego pośrednictwem zakupów, a czasem coś sprzedam. I tak robi większość naszej administracji, oraz zapewne ty. Ale do rzeczy, zabawa ta polega na tym, by pobrać specjalną aplikację na swój telefon lub tablet, dostępne są dwie wersje na Androida i na Maca. Po pobraniu aplikacji należy przejść piechotą lub przejechać rowerem 10 kilometrów, po wypełnieniu tego zadania należy podzielić się z innymi na serwisie Allforplanet swoją trasą którą przejechaliśmy. Jeżeli chcesz pobrać aplikację przejdź na witrynę i kliknij „Pobierz apkę na Smartfona”.

Jakie nagrody są do wygrania w tej zabawie?

Otóż nagród jest bardzo wiele, bo aż 200 i każdy kto weźmie udział, ma szanse na wygranie. Do wygrania są nagrody w postaci roweru, oraz dla każdego województwa stojak do rowerów. Możliwości w tym konkursie jest dość sporo, więc jeżeli chcesz to wejdź i dowiedz się więcej na temat tej zabawy.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments