Avans wygraj bony zakupowe

Avans bonyDziś przedstawię ci konkurs internetowy zorganizowany przez sklep ze sprzętami RTV i AGD, ten sklep nosi nazwę Avans. Avans na polskim rynku jest dość długo, swoją markę zbudował dzięki atrakcyjnym promocjom i cenom sprzedawanych przez siebie sprzętów RTV i AGD, oraz innych urządzeń.

Już wcześniej opisywaliśmy ten konkurs, jednak postanowiliśmy przypomnieć go jeszcze raz, ponieważ można w nim wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Jeżeli planujesz zakupy nowej lodówki, telewizora, czy czegokolwiek innego, to tym bardziej zachęcam cię do wzięcia udziału w tej zabawie, ponieważ dzięki temu konkursowi możesz uzyskać możliwość zakupienia dowolnego sprzętu nie wydając ani złotówki.

Jak wziąć udział w konkursie Avans?

Jeżeli zainteresował cię ten konkurs i chciałbyś wziąć udział, to wystarczy że przejdziesz na stronę konkursu, a następnie wypełnisz prosty i krótki formularz. Dzięki temu otrzymasz możliwość wygrania kuponów rabatowych na zakupy sprzętów i urządzeń RTV i AGD. Po wypełnieniu formularza, potwierdź udział w zabawie i odczekaj na zakończenie zabawy.

Jakiej wartości są bony zakupowe od Avans?

Każdy kto weźmie udział w zabawie, ma szansę otrzymać kupony zakupowe o wartości 50, 100, 150 zł, jednak nagrodą główną jest 2000 zł w bonach na zakupy oraz dostawa gratis, zakupionych przez ciebie towarów za wcześniej wymienione bony zakupowe. Nagroda w wysokości 2000 zł powinna spokojnie wystarczyć na zakup dobrej klasy lodówki, telewizora lub innych urządzeń dostępnych w asortymencie sklepu Avans.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments