Avans wygraj kupony rabatowe na zakupy sprzętów RTV i AGD

konkurs Avans Potrzebujesz nowej pralki, lodówki, telewizora lub czegoś innego? Planujesz zakupy artykułów i sprzętów RTV i AGD? Jeżeli tak, to możesz wziąć udział w konkursie internetowym, zorganizowanym przez znany w Polsce sklep Avans.

Avans zajmuje się sprzedażą sprzętów RTV i AGD, jest to jedna z najbardziej znanych marek tego typu w Polsce. Sklepy sieci Avans są rozmieszczone w całej Polsce, praktycznie w każdym mieście, co daje możliwość robienia szybkich zakupów. Od jakiegoś czasu sprzęty RTV i AGD można także zamawiać poprzez Internet. Dzisiejszy konkurs jaki ci przedstawiam jest zupełnie darmowy, a dzięki niemu masz możliwość wygrania kuponów rabatowych na zakupy lodówek, pralek, telewizorów i wszystkiego tego co znajduje się w asortymencie sklepu.

Jak zdobyć kupony rabatowe do sieci sklepów Avans?

Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie i zgarnąć kupony na zakupy, to powinieneś przejść na witrynę konkursową, dzięki naszej witrynie przejdziesz prosto na odpowiednią stronę. Następnie wypełnij prosty formularz umieszczony na stronie internetowej konkursu Avans, pamiętaj, zrób to poprawnie, ponieważ każdy źle wypełniony formularz zostanie odrzucony przez system. Po zapisaniu się poczekaj na rozstrzygnięcie konkursu, następnie sprawdź wyniki losowania. Jeżeli wygrasz zostaniesz poinformowany drogą mailową lub telefoniczną.

Jakiej wartości są bony rabatowe na zakupy do sklepów Avans?

Bony o które będziesz walczył są w nominałach: 50 zł, 100 zł i 150 złotych, każdy kto weźmie udział może wygrać po kilka takich bonów, co da możliwość oszczędzenia pieniędzy na zakupach w sklepie Avans. Tak więc jeżeli planujesz zakupy sprzętu AGD lub RTV, to z pewnością przyda ci się taki kupon na zakupy, jeżeli chcesz go zdobyć, po prostu weź udział w zabawie konkursowej sklepu Avans.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments