Avans wygraj zakupy za darmo, wielkie klikanie

Avans wielkie klikanieW sklepie Avans trwa wielki konkurs internetowy, dzięki któremu można wygrać nagrody o ogromnej wartości. Konkurs ten nazywa się Wielkie Klikanie i dla uczestników daje mega możliwości i ogromne ilości nagród.

Jeżeli robiłeś kiedykolwiek zakupy w sklepie Avans, sprzedającym urządzenia RTV i AGD, a także elektronikę, to wiesz że ten konkurs jest jednym z wielu, w których można wygrać realne nagrody.

Jak wziąć udział w nowym konkursie Avans Wielkie Klikanie?

To bardzo proste, wystarczy że wejdziesz na witrynę konkursową sklepu Avans, a następnie dokonasz rejestracji w konkursie i potwierdzisz swój udział. W tym celu wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy, w którym należy podać tylko adres E-mail. Dzięki temu weźmiesz udział w losowaniu, które zaprowadzić cię może aż do darmowych zakupów w sieci sklepów Avans.

Na czym polega wielki konkurs Avans?

Otóż konkurs jest bardzo prosty, wystarczy dołączyć i czekać na losowanie zwycięzców, którzy otrzymają bardzo wielką nagrodę, o której za chwilę napiszę. Wielkie klikanie, to konkurs podobny do akcji Media Markt, gdzie to za darmo można było wybrać ze sklepu urządzenia jakie się chce i za to nie płacić. W tym przypadku jest podobnie, tylko że tu wszystko dzieje się za pośrednictwem Internetu i sklepu internetowego Avans.

Jakie nagrody można wygrać w konkursie Wielkie klikanie Avans?

Otóż jeżeli weźmiesz udział w zabawie, to przystąpisz do losowania, jeżeli zostaniesz wybrany, to otrzymasz w nagrodę darmowe zakupy w sieci Avans. Zobacz ile rzeczy i na jaką sumę, wyklikasz w przeciągu 2 minut, za które nic nie zapłacisz, a wszystkie otrzymasz. Jeżeli chcesz dostać szansę zrobienia darmowych zakupów w Avansie, to wystarczy że dołączysz do konkursu i weźmiesz udział w losowaniu, a być może otrzymasz możliwość zrobienia zakupów zupełnie za darmo w Avans.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments