Aviva skorzystaj z promocji i załóż konto emerytalne

Aviva ubezpueczenie emerytalneJak wiadomo wiek emerytalny poszybował w górę, teraz żeby przejść na emeryturę trzeba mieć 47 lat, tyczy się to tak samo kobiet jak i mężczyzn. Wszystko to możemy zawdzięczyć naszemu rządowi, jednak o sytuacji w Polsce można by długo pisać.

Dziś zaś chcemy ci przedstawić promocję na ubezpieczenie emerytalne, promocję tą zorganizowała bardzo znana firma Aviva. Aviva zajmuje się ubezpieczeniami, składkami oraz polisami na życie itp. Zapewne spora część polaków jest lub korzysta z tej firmy. Jednak dziś napiszemy o tym jak założyć konto emerytalne i już zawczasu zacząć oszczędzać pieniądze na swoją przyszłą emeryturę.

Jak odkładać pieniądze na przyszłą emeryturę?

Sposobów jest wiele, a jeden z wielu daje firma Aviva. Sposób ten polega na założeniu specjalnego konta emerytalnego na które będzie wpływać co miesiąc jakaś suma pieniędzy. Jeżeli chcesz zacząć oszczędzać na swoją emeryturę, bo obawiasz się że ta którą byś dostawał od państwa będzie za niska, to przejdź na witrynę firmy Aviva i wypełnij prosty formularz. Dzięki temu formularzowi odezwie się do ciebie konsultant z Avivy i omówi z tobą warunki promocji i całej oferty.

Jakie korzyści są z założenia konta emerytalnego?

Jedną i szczególną korzyścią jest to iż nie musimy martwić się o swoją przyszłość. Kolejną jest to, że zakładając takie konto otrzymasz 1289 zł ulgi podatkowej za 2012 rok. Kolejną fajną sprawą jest niska składka która wynosi 55 złotych miesięcznie, nie jest to dużo, a dla każdej pracującej osoby nie zrobi to wielkiej różnicy, trzeba dodać iż każda taka składka odkłada się na koncie z której zrobi się pokaźna sumka na przyszłą emeryturę. Idą ciężkie czasy, a kryzys nie daje o sobie zapomnieć, więc dobrze jest zadbać zawczasu o swoją przyszłość.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments