Avon zostań konsultantką i odbierz 9000 zł w bonusach

Avon konsultantkaFirma Avon organizuje kolejny nabór na konsultantki Avon, jeżeli masz ukończone 18 lat i chcesz zostać liderem Sprzedaży kosmetyków, a jednocześnie czerpać z tego tytułu korzyści, to zgłoś się do programu partnerskiego Avon.

Program partnerski Avon, daje możliwość zarabiania i otrzymywania za darmo najnowszych kosmetyków i perfum z linii sprzedażowej marki Avon, aby otrzymywać gratisy, bonusy, wystarczy dołączyć do grona konsultantek Avon.

Jak zostać konsultantką Avon?

Jeżeli chcesz być konsultantką Avon, musisz mieć ukończone 18 lat, ponieważ stanowisko konsultanta wiąże się z wynagrodzeniem różnego rodzaju, czy to w postaci kosmetyków, czy też procentu od Sprzedaży kosmetyków. W celu zostania konsultantką Avon, wystarczy, że wejdziesz na stronę Avon, zrobisz to dzięki naszej witrynie. Następnie wypełń prosty formularz zgłoszeniowy na konsultantkę. Pamiętaj! Formularz wypełń prawidłowo, ponieważ nieprawidłowo wypełniony formularz nie uprawni cie do bycia konsultantką. Po dokonaniu zgłoszenia, odezwie się do ciebie pracownik Avon i omówi resztę szczegółów. Za bycie konsultantką nic nie płacisz, a otrzymujesz same korzyści.

Czy opłaca się być konsultantką Avon?

Naszym zdaniem tak, ponieważ dzięki temu, iż będziesz konsultantką możesz otrzymywać wynagrodzenie lub bonusy w postaci kosmetyków i perfum. Jeżeli zostaniesz liderem Sprzedaży to otrzymasz nawet do 9000 zł w bonusach, czyli dostaniesz tyle kosmetyków i perfum w równowartości 9000 złotych.
Dodatkowo teraz, też mogą być konsultantami Avon panowie, wystarczy tylko poprawnie uzupełnić pola w formularzu.
Jako konsultantka, będziesz otrzymywać także najnowsze katalogi i gazetki Avon z próbkami kosmetyków i perfum do testowania.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments