Bank BGŻ załóż konto z premią

BGŻ konto bankoweBank BGŻ wprowadził do swojej oferty nowe konto, które to można założyć, a dzięki niemu otrzymywać premie każdego miesiąca.
Wystarczy, że każdego miesiąca na twoim koncie będzie lądować twoja wypłata, a ty od tej sumy otrzymasz procent (premię).

Konto te cechuje się także innymi korzyściami, które zostały omówione w dalszej części tego artykułu.

Jak założyć konto z premią w banku BGŻ?

To bardzo proste, wystarczy, że przejdziesz na stronę banku, zrobisz to dzięki naszej stronie, a następnie dokonasz zgłoszenia się, poprzez wypełnienie prostego kwestionariusza. To pozwoli ci na umówienie się na rozmowę z pracownikiem banku, który omówi z tobą dokładne warunki konta z premią.

Jakie korzyści niesie konto z premią w BGŻ?

Konto z premią w banku BGŻ, ma bardzo dużo korzyści, dzięki temu kontu możesz oszczędzać i pomnażać swoje pieniądze. Dodatkowo nic nie płacisz za prowadzenie konta. Pozostałe korzyści to:
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
0 zł za krajowe przelewy internetowe w walucie PLN
0 zł za wypłaty w oddziałach
Dodatkowo do konta otrzymasz kartę debetową, którą zapłacisz w sklepach spożywczych, supermarketach i innych placówkach za towary i usługi.
Dzięki kontu z premią w banku BGŻ, możesz rocznie otrzymać premię nawet do 600 złotych, wszystko zależy od tego jaką wypłatę otrzymujesz miesiąc w miesiąc na swoje obecne konto bankowe.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments