BebiKlub wygraj wieżę Hi-Fi oraz zestawy mleka Bebiko

Bebiko mleko konkursMasz małe dziecko lub dopiero zostaniesz mamą? Jeżeli tak to mam dla ciebie bardzo ciekawy konkurs stworzony przez firmę Bebiko i serwis BebiKlub. Konkurs ten został stworzony specjalnie dla rodziców którzy mają małe dziecko lub dopiero planują mieć maleństwo.

Zabawa BebiKlub jest w 100% darmowa, a dzięki wzięciu udziału w nim otrzymasz szansę zdobycia naprawdę bardzo cennych nagród dla ciebie i twojej pociechy. Zabawa Bebiko jest bardzo prosta, a nazywa się „Ułóż maluszka do snu” i trwa do 29.03.2013 roku.

Jak wziąć udział w nowym konkursie Bebiko?

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej zabawie konkursowej, to powinnaś przejść na witrynę serwisu BebiKlub. Następnie należy zarejestrować konto w serwisie, a jeżeli je już posiadasz to zgłoś się do konkursu. Żeby wziąć udział w konkursie należy wysłać specjalne zgłoszenie przez profil w serwisie, dzięki temu zgłoszeniu weźmiesz udział w zabawie i otrzymasz porady jak dobrze ułożyć niemowlaka do snu. Sprawdź czy prawidłowo to robisz i na co należy zwracać uwagę podczas snu malucha.

Jakie nagrody można wygrać w zabawie BebiKlub?

Nagrody jakie można zdobyć są podzielone na trzy stopnie. Nagroda I stopnia to:
Wieża Hi-Fi, płyta z kołysankami i wybrany zestaw mleka Bebiko.
Nagroda II stopnia to:
Uspokajający leżaczek, płyta z kołysankami i mleko Bebiko.
Nagroda III stopnia to:
Karuzela nad łóżeczko z pozytywką, płyta z kołysankami Bebiko oraz zestaw mleka.
Jak widzisz nagrody te są wartościowe i z pewnością przydadzą się przy wychowywaniu malucha, zwłaszcza zapas mleka jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego rodzica, ponieważ odciąża portfel.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments