Bebilon wygraj robota kuchennego

Bebilon quiz i konkursW Internecie ostatnio jest zorganizowany konkurs internetowy dla kobiet które są w ciąży, oraz mają swoje dzieci, można rzec że konkurs ten jest dla młodych mam. Zabawę tą zorganizowała firma produkująca preparaty i pokarm dla niemowląt, tą firmą jest Bebilon.

Zapewne jeżeli już urodziłaś i masz niemowlę w swoim domu, to korzystałaś z produktów tej firmy. Zabawa ta jest bardzo interesująca ponieważ dzięki niej możesz dowiedzieć się jak karmić prawidłowo niemowlę, oraz jeżeli weźmiesz udział zgarniesz za darmo nagrodę gwarantowaną. Tak więc jeżeli interesuje cię ten konkurs, to zachęcam cię do przeczytania dalszej części tego artykułu.

Konkurs Bebilon jak wziąć udział?

Otóż jeżeli chcesz wziąć swój udział w konkursie dla młodych mam, to wystarczy że przejdziesz na witrynę Bebilon. Po wejściu na witrynę włącz quiz i wypełnij go, quiz dotyczy zdrowego żywienia młodych mam, więc napisz jak się odżywiałaś w czasie ciąży. Następnie dokonaj końcowej rejestracji w konkursie, potwierdź swój udział i odbierz nagrodę gwarantowaną, oraz poczekaj na losowanie nagrody głównej.

Jakie nagrody są do wygrania w konkursie internetowym Bebilon?

W zabawie tej firma Bebilon przygotowała kilka bardzo ciekawych nagród dla młodych mam. Nagrodą gwarantowaną w konkursie Bebilon jest:
Bransoletka do karmienia 15 sztuk
Zawieszka Charms od firmy YES 10 sztuk
Zaś nagrodą główną jest:
Robot kuchenny 3 sztuki
Tak jak widzisz nagród jest dość sporo i wygra je kilkadziesiąt osób, tak więc jeżeli chcesz wziąć udział i przedstawić swój sposób na zdrowe odżywianie, to serdecznie zachęcam cię do udziału.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments