BoboVita wygraj 1000 zł i jedzenie dla maluszka

BoboVita konkurs dla rodzicówProducent zupek i innego jedzenia dla niemowląt zorganizował ostatnio w sieci na swojej oficjalnej stronie darmowy konkurs dla rodziców, którzy posiadają małe dziecko. Konkurs ten wyróżnia się tym iż, można w nim wygrać aż 135 cennych nagród.

Jeżeli i ty masz małe dziecko i potrzebujesz pokarmu dla niemowlaka, a gotówka by ci się przydała, to tym bardziej zachęcamy cię do wzięcia udziału w zabawie BoboVita. Firma ta istnieje na polskim rynku od kilkudziesięciu lat i zapewne jest znana dla większości rodziców. Poniżej opiszemy jak wziąć udział w konkursie i mieć szansę na zdobycie nagród.

Jak wziąć udział w konkursie internetowym od firmy BoboVita?

Konkurs jest bardzo prosty, a ty biorąc w nim udział otrzymujesz aż 5 szans na zdobycie cennej nagrody. Jedyne co musisz zrobić to, przejść na witrynę firmy BoboVita, a następnie kliknąć przycisk „Weź udział”. Następnie zarejestruj się na stronie i odpowiadaj systematycznie na pytania konkursowe. Zestawy pytań konkursowych, pojawiają się w każdy czwartek o godzinie 12. Twoim zadaniem jest odpowiedzenie na 3 pytania zamknięte i jedno pytanie otwarte. Każdego tygodnia masz okazję zdobyć jedną z 25 nagród. Aby wygrać nagrodę główną, należy odpowiedzieć poprawnie na wszystkie pytania zamknięte oraz jedno pytanie otwarte, które zostanie opublikowane w serwisie 13 grudnia. Konkurs nie jest trudny, ale na pytania trzeba odpowiadać systematycznie. Pytania te będą dotyczyć karmienia niemowląt itp.

Co można wygrać w konkursie BoboVita?

Tak jak wcześniej wspomniałem we wpisie, nagród jest aż 135, jednak nagród głównych jest tylko 5 i są to bardzo wartościowe nagrody.
A więc, nagrody jakie możesz wygrać w tej zabawie dla rodziców to:
Nagrody tygodnia
Kominki z misiowymi uszkami dla mamy i dziecka + zestaw produktów BoboVita.
Zielony śliniaczek + talerzyk z łyżeczkami, a do tego produkty BoboVita.
Sanki i produkty BoboVita.
Mata edukacyjna + drewniane warzywa i owoce do krojenia, a dodatkowo zestaw BoboVita.
Nagroda główna
1000 zł + produkty spożywcze dla dzieci BoboVita, a dodatkowo kominek z misiowymi uszkami.
Konkurs jest bardzo fajny, a do tego darmowy, za udział w nim nic nie płacisz, a możesz tylko zyskać. Nagrody są też bardzo fajne i z pewnością przydadzą się każdemu rodzicowi i maluszkowi, tak więc życzymy powodzenia.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments