Coca-Cola za darmo do chłodziarek w Media Markt

Media Markt Coca ColaSklep ze sprzętem RTV i AGD Media Markt, wprowadził do swojej oferty nową promocję na lodówki i chłodziarki BEKO. Teraz zamawiając wybraną chłodziarkę BEKO, Samsung, Electrolux, możesz otrzymać całą zawartość lodówki, która zostanie wypełniona puszkami oryginalnej Coca-Coli.

Coca-Cola do chłodziarek BEKO w promocji!

Promocja ta jest dostępna w sklepie internetowym, a także w sklepach stacjonarnych Media Markt na terenie całej Polski. By skorzystać z promocji, trzeba po prostu zamówić jedną z kilkunastu chłodziarek firmy BEKO, Samsung, Electrolux. Warto zrobić zakupy przez Internet, ponieważ w tedy chłodziarki są tańsze, a i ilość puszek Coca Coli jest większa.

Ile puszek Coca-Coli otrzymasz?

W tej promocji, przy zakupie chłodziarki BEKO i innych, otrzymasz całą zawartość lodówki, wypełnioną puszkami Coca-Cola. Czym większa pojemność lodówki, tym więcej litrów napoju otrzymasz, najwięcej można dostać gratis 357 puszek Coca-Coli wraz z lodówką, jest to roczny zapas tego napoju. Dodatkowo w promocji dostępne są także raty 0%, możesz zakupić wybraną chłodziarkę w ratach 30×0%, promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments