CPMProfit wyświetlaj reklamy i zarabiaj na własnej stronie internetowej!

logo cpmprofitProwadzisz stronę internetową lub bloga, masz na nich dość spory ruch i nie wiesz jak przeobrazić to w realne pieniądze?
Od dłuższego czasu w sieci istnieje serwis, a dokładniej sieć Reklamowa która oferuje swoim użytkownikom zarabianie pieniędzy po przez wyświetlanie reklam na swojej stronie lub blogu w Internecie.
Serwis ten nazywa się CPMProfit, tak jak wcześniej pisaliśmy strona w sieci istnieje już od paru ładnych lat, jednak wydaje się nam jakby nie była ona popularna, jeżeli chodzi o zarabianie na stronach. Oczywiście sporo osób o niej wie, a dowodem tego są różne opinie i artykuły o sieci CPMProfit w Internecie, mimo to sporo osób nadal słyszy o niej po raz pierwszy.
Jeżeli posiadasz dość spory ruch na swoich serwisach i potrzebujesz pieniędzy na ich dalsze utrzymanie to ten system powinien cię zainteresować, zwłaszcza jeżeli chodzi o łatwość zarabiania w nim pieniędzy.

Co to jest sieć CPMProfit i za co płaci swoim wydawcom?

Sieć Reklamowa istnieje od 2008 roku i jest własnością firmy Ad Media Provider Inc. Która to swoją siedzibę ma w USA.
System CPMProfit umożliwia swoim wydawcom zarabianie pieniędzy za wyświetlanie kreacji reklamowych na swojej stronie lub blogu, nie musisz czekać aż ktoś kliknie w reklamę, pieniądze naliczane są za każde pełne wyświetlenie bannera na twojej stronie.
System CPM jest doskonałą alternatywą dla dobrze znanego programu reklamy kontekstowej Google AdSense.
CPMProfit jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zarabianiem za pomocą Internetu i własnych stron internetowych, ale coraz częściej można zauważyć iż program ten jest stosowany także przez wielkie portale, świadczy to już o tym że z systemu korzystają także zaawansowani webmasterzy.
Program ten ma sporo zalet ale także i wad, jedną z kluczowych zalet tego systemu to, to iż przy wyświetlaniu reklam do kodu nie są doklejane żadne zbędne śmieci typu niechcianych popupów, niestety w większości takich systemów często można napotkać takie niespodzianki, ale w CPMProfit tego niema. Kolejną też bardzo dobrą zaletą jest to iż minimalna kwota do wypłaty zgromadzonych pieniędzy to 30 zł, zatem mamy możliwość szybkiego zlecenia wypłaty zgromadzonych przez nas pieniędzy na nasze konto w systemie PayPal. Jeżeli chodzi o wypłaty na PayPal to także trzeba zaliczyć do zalet, ponieważ nie musimy podawać zbędnych danych dotyczących np. numeru konta bankowego, a tym samym za przelew pieniędzy na nasze konto nie ponosimy kosztów związanych z prowizjami bankowymi.

Do jednej z wad tego systemu należy zaliczyć długi okres oczekiwania na wypłatę środków, ponieważ wynosi on 21 dni od daty zlecenia wypłaty. Drugą i też zaś dość uciążliwą wadą systemu są niskie stawki za jedno wyświetlenie reklamy, ale jak wiadomo w reklamach wyświetlanych w systemie CPM wynagrodzenie dostajemy od 1000 poprawnych wyświetleń bannera.

Ile mogę zarobić pieniędzy umieszczając reklamy z sieci CPMProfit?

Jeżeli chodzi o same zarabianie pieniędzy, to każdy kto ma dość spory ruch na swoich stronach w ciągu miesiąca może zarobić nawet do paruset złotych, ale nie ma co ukrywać że takie zarobki pojawią się dopiero w tedy gdy na stronę będzie wchodziło bardzo dużo użytkowników. Małe serwisy zarobią stosunkowo mniej bo ilość zarobionych pieniędzy zależy od poprawnych wyświetleń bannera.

Jakie formy reklamy są dostarczane przez tą sieć?

Kreacje reklamowe które oferuje CPMProfit są wielkości 728 x 90, 300 x 250 oraz 160 x 600, gdzie rozmiar bannera 300 x 250 jest najbardziej opłacalny, zaś mniejszych kreacji reklamowych niestety nie ma.

Jak się zarejestrować i co dalej po rejestracji w systemie?

Sama rejestracja nie jest problemem, jest to bardzo proste wystarczy przejść na stronę systemu CPMProfit i wypełnić poprawnie formularz, po wypełnieniu należy poczekać na akceptację w programie, a następnie po jej uzyskaniu zalogować się na konto wydawcy po przez dane jakie podaliśmy podczas rejestracji.
Następnie należy przejść do zakładki „moje strony” i tam dodać swoją stronę na której chcielibyście wyświetlać reklamy. Po dodaniu własnej strony do systemu, należy ponownie odczekać na akceptację witryny, a po jej otrzymaniu wygenerować kod bannera i wkleić go w kod naszej strony. Od momentu wklejenia kodu na stronę pojawią się reklamy, a z nimi pierwsze punkty które będziemy mogli wymienić na gotówkę i wypłacić na swoje konto.

System CPMProfit jest w 100% sprawdzony przez naszą administrację, firma regularnie wypłaca pieniądze zgromadzone w panelu wydawcy, a członkostwo jako wydawca nic nie kosztuje.
System należy traktować jako dodatkowe źródło dochodu na stronie WWW i nie rezygnować z innych możliwości zarobku, ponieważ możliwości jest bardzo dużo, a my wam wszystkie je przedstawimy.
Tak więc życzymy miłego zarabiania pieniędzy, jeżeli chciał by ktoś zobaczyć dowód wpłaty pieniędzy na konto, to niżej zamieszczamy screen z wypłaty na PayPal.
Screen Dowód wypłaty środków:

dowód wypłaty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments