Credit Agricole nowe konto oddaje 10% za rachunki

credit agricole konto bankoweBank Credit Agricole stworzył nową ofertę kont bankowych dla swoich klientów, konto te ma za zadanie oddawania 10% dla klienta sumy wydanej na comiesięczne rachunki typu, gaz, prąd, woda, telefon.
Oferta kont jest bardzo atrakcyjna, ponieważ ma szereg zalet, których inne konta bankowe nie posiadają. Nowa oferta banku Credit Agricole nazywa się „Nowe Konto Oddaje” i jest ona stworzona dla wszystkich osób, które płacą rachunki i robią przelewy internetowe, a jednocześnie chciałyby oszczędzić trochę pieniędzy.

Jeżeli chcesz zacząć oszczędzać na rachunkach, to skorzystaj z promocji banku Credit Agricole.

Jak założyć nowe konto w banku Credit Agricole?

To banalnie łatwe, wystarczy przejść na stronę promocyjną banku Credit Agricole i złożyć wniosek. Pamiętaj, by wniosek wypełnić prawidłowo, ponieważ jest to konto bankowe gdzie mają być twoje pieniądze.

Jakie korzyści niesie nowe konto w banku Credit Agricole?

Nowe konto daje ci możliwość oszczędzania pieniędzy na każdych rachunkach które opłacasz co miesiąc. Za każdy opłacony rachunek otrzymasz 10% zwrotu sumy którą wydałeś. Konto odda ci pieniądze za rachunki takie jak, gaz, prąd, woda, telefon.
Dodatkowymi zaletami konta są bezpłatne przelewy internetowe, atrakcyjne zniżki w klubie rabatowym, usługa „Oszczędzam na okrągło”, która pozwoli ci oszczędzić jeszcze więcej pieniędzy przy wydatkach.
Oferta jest jedyna na rynku, a skoro i tak płacisz rachunki co miesiąc, to czemu miałbyś nie otrzymać 10% sumy zwrotu z wydanych na ten cel pieniędzy. Nic nie tracisz, tylko zyskujesz!

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments