Cyfra Plus jeszcze więcej prezentów przy zamówieniu telewizji

Prezenty do kanałów w Cyfra PlusCyfra Plus znowu zorganizowała bardzo ciekawą promocję, a dokładniej jeszcze bardziej ulepszyła poprzednią wersję promocji z prezentami dodawanymi do każdego zamówienia. Jeżeli szukasz atrakcyjnej oferty telewizyjnej i kuszą cię przedświąteczne promocje, to możesz śmiało wybrać ofertę Cyfry+.

Jeszcze więcej prezentów do każdego zamówienia telewizji cyfrowej w symbolicznej cenie od 1 zł, tak jak w poprzedniej promocji, Cyfra Plus oferuje 2 doskonałe pakiety telewizyjne z dużą ilością kanałów TV, jednak do tego możesz dostać jeszcze więcej prezentów na święta niż ostatnio. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą promocyjną Cyfry, to zachęcam cię do przeczytania całego artykułu.

Jak skorzystać ze świątecznej promocji od Cyfry Plus?

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty lub poznać więcej szczegółów dotyczących oferty promocyjnej, to musisz przejść na witrynę promocyjną Cyfry Plus. Następnie wypełnij bardzo prosty i krótki formularz, dzięki któremu odezwie się do ciebie konsultant firmy Cyfra Plus i omówi z tobą dokładne warunki oferty i promocji na telewizję cyfrową w jakości HD oraz prezentów dodawanych do pakietów. Zapisanie się w promocji nic cię nie kosztuje, formularz ten służy jedynie do poznania warunków umowy i kontaktu z przedstawicielem Cyfry+.

Jakie korzyści niesie świąteczna promocja Cyfry Plus?

Jeżeli postanowisz skorzystać z najnowszej oferty Cyfry Plus i wybierzesz jeden z pośród dwóch dostępnych pakietów telewizyjnych, to otrzymasz bardzo wartościowy prezent. Pakiet Canal + Prestige HD oferuje 37 kanałów w jakości HD niski i krótki abonament, a do tego prezenty: Tablet Samsung Galaxy Tab 2.0 10,1 cala oraz telewizor LG HD 40 cali.
Pakiet Superpremium HD oferuje 33 kanały w jakości HD, jeszcze krótszy abonament oraz prezenty: Tablet Samsung Galaxy Tab 2.0 7 cali, notebook Asus Eee PC 10,1 cala, konsole Microsoft Xbox 360 + gra Forza 3.
Jak widzisz tych prezentów jest dość sporo i są one dość dużo warte, wszystkie je otrzymasz do jednego z wybranych pakietów za jedyne 1 zł, jeżeli szukasz atrakcyjnej oferty z dużą ilością kanałów HD, to właśnie masz ją przed sobą.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments