Cyfra Plus krótka umowa i pakiet filmowy w prezencie

cyfra plus promocjaNa temat telewizji cyfrowej i firm udostępniających odpłatnie kanały telewizyjne w jakości HD pisaliśmy na łamach serwisu oFree.pl już dość sporo razy. Dziś też postanowiliśmy opisać nową promocję na zakup telewizji cyfrowej w jakości HD.

Promocja ta została zorganizowana przez jednego z największych operatorów telewizyjnych w Polsce. Tym operatorem jest Cyfra Plus. Cyfra+ w ostatnim czasie wzmożenie organizuje promocję na telewizję, a wszystko po to by przyciągnąć jeszcze więcej klientów. Wszyscy operatorzy telewizyjni stawiają na krótkie umowy i dość niskie abonamenty, dzięki temu klienci mają większą swobodę w wyborze i zmianie operatora w krótszym czasie, więc jeżeli jesteś zainteresowany zakupem pakietów telewizyjnych dla całej rodziny, to warto prześledzić promocje operatorów, w tym Cyfry Plus.

Na czym polega promocja Cyfry Plus?

Oferta promocyjna jest bardzo prosta, zamawiasz telewizję w promocji, a dzięki temu otrzymujesz upominki, gratisy, niski abonament i krótki czas umowy. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących tej promocji, którą promocje żwawy Lemur z Cyfry, to powinieneś przejść na stronę promocyjną, a następnie wypełnić prosty i krótki formularz kontaktowy, dzięki któremu skontaktuje się z tobą, za darmo konsultant firmy Cyfra+ i przedstawi szczegółową ofertę na zakup telewizji cyfrowej.

Jakie prezenty można otrzymać w nowej promocji Cyfry Plus?

Pierwsze co otrzymasz i jest bardzo pozytywnie odbierane przez innych klientów, to krótka umowa, która obowiązuje jedynie przez 6 miesięcy. Dodatkowo otrzymasz dekoder z nagrywarką zupełnie za darmo, w skład także wchodzi pakiet kanałów filmowych Premium z takimi kanałami jak:
Cinemax HD
Cinemax 2 HD
HBO HD
HBO 2 HD
HBO Comedy
Dodatkowo w pakiecie znajduje się cała paczka kanałów FilmBox w tym FilmBox HD. W pakiecie jest też zawarty niski abonament. Dzięki takiej umowie już po okresie 6 miesięcy możesz zmienić ofertę na jeszcze lepszą i jeszcze tańszą.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments