Cyfra Plus Multiroom gratis przez cały okres umowy

Multiroom w Cyfra PlusCyfra Plus nie zwalnia, coraz częściej pojawiają się nowe oferty programowe od tego operatora telewizji cyfrowej, tym bardziej że wielka fuzja z N już tuż, tuż.
Mimo to Cyfra daje coraz więcej korzyści dla swoich nowych i starych klientów, którzy chcą odciążyć portfel, a jednocześnie nie stracić komfortu oglądania oraz jakości programowej. Nowa oferta Cyfry Plus nazywa się „Przebajeczny wybór w Nowym roku!”.

Jak skorzystać z nowej oferty Cyfry „Przebajeczny wybór w Nowym roku 2013”?

Jeżeli chcesz skorzystać z najnowszej promocji firmy Cyfra Plus, to wystarczy że przejdziesz na stronę operatora i zgłosisz się, wypełniając bardzo krótki, darmowy formularz kontaktowy. Dzięki niemu odezwie się do ciebie konsultant i przedstawi w szczegółach całą ofertę Cyfry Plus, a ty będziesz mógł podjąć decyzję, czy chcesz wziąć pakiet telewizyjny, czy jednak zrezygnujesz z promocji.

Co otrzymasz w nowej ofercie Cyfry Plus?

Wybierając jeden z pakietów telewizyjnych Cyfry Plus otrzymasz: bardzo krótką 6 miesięczną umowę. Dodatkowo dostaniesz za darmo dekoder z nagrywarką oraz pakiet filmowy składający się z najpopularniejszych kanałów HBO, Cinemax, Filmbox.
Jeżeli posiadasz kilka telewizorów we własnym mieszkaniu lub domu, dodatkową i kluczową opcją jest darmowy Multiroom na okres całej umowy. Multiroom otrzymasz za darmo do każdej krótkiej umowy.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments