Darmowa dostawa ubrań w sklepie 5.10.15

5.10.15 darmowa dostawaPlanujesz duże zakupy ubrań dla swojego dziecka? Interesuje cię darmowe dostarczenie zamówionych ciuchów kurierem? Jeżeli tak, to możesz skorzystać z oferty sklepu z ubraniami dla niemowląt i dzieci 5.10.15.

Sklep 5.10.15 sprzedaje po atrakcyjnych cenach bardzo fajne ubrania dla dzieci i niemowląt, ubrania te są na każdą kieszeń i można tam wynaleźć naprawdę ciekawe i atrakcyjne oferty. Jeżeli chcesz zrobić spore zakupy ciuchów dla swojej pociechy, to wykorzystaj okazję darmowej przesyłki zakupów do ciebie. Już kiedyś pisaliśmy na temat darmowej dostawy zakupów przez kuriera, oferta ta dotyczyła innego sklepu z ubraniami i widać że doskonale się sprawdza. Oferta ta doskonale się nadaje do większych zakupów, a dzięki niej zaoszczędzisz pieniądze które miałabyś zapłacić dla kuriera.

Jak skorzystać z darmowej przesyłki w sklepie 5.10.15?

To bardzo proste, wystarczy że w sklepie tym zrobisz zakupy za minimalną kwotę 100 zł, a przesyłkę otrzymasz gratis. Możesz kupować ciuchy z ofert promocyjnych sklepów, ważne żeby przekroczyć kwotę minimalną lub kupić coś do tej kwoty. Jeżeli zamierzasz zrobić większe zakupy to śmiało możesz wykorzystać darmową przesyłkę.

Ile oszczędzę na darmowej przesyłce w 5.10.15?

Jeżeli zrobisz zakupy za minimum 100 złotych, to za dostarczenie przesyłki nie zapłacisz nic, przesyłki kurierskie wahają się od 14 zł w górę, zależy to od wagi paczki. Dodatkowo jeżeli skorzystasz z oferty promocyjnej sklepu na ciuchy, oszczędzisz dwa razy. Kupisz taniej ubrania i nie zapłacisz za kuriera, naszym zdaniem próg 100 złotych nie jest duży, a w dzisiejszych czasach żeby kupić kilka produktów i nie przekroczyć tej sumy jest bardzo ciężko. Mam tu na myśli obecne ceny we wszystkich sklepach, nie tylko tych z ubraniami. Pieniądz traci na wartości, więc różne zakupy można traktować jako inwestycję. Tak więc życzymy ci udanych zakupów.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments