Darmowa rozrywka, czyli gry Free to Play

darmowe gry free to playCzasem zdarza się tak iż mamy dość sporo wolnego czasu i nie wiemy na co go wykorzystać, w tedy szukamy darmowej rozrywki w Internecie. Sporo czasu ludzie przesiadują na portalach z grami karcianymi, planszowymi typu Kurnik. Jednak istnieją także ciekawsze formy rozrywki w Internecie.

Gry Free to Play w ostatnim czasie zyskały masę zwolenników, zwłaszcza te osoby które nie chcą wydawać po 100 czy 200 zł na gry komputerowe, czy na konsole. Mało tego na takich grach można nieźle zarobić. Ludzie którzy tworzą własne postacie w tych grach i ulepszają je, później wystawiają swoich bohaterów na serwisy aukcyjne i dokonują transakcji handlowych, często takie transakcje opiewają na bardzo duże sumy pieniężne. Niektóre gry tego typu pozwalają dla swoich użytkowników zarabiać pokaźne sumki. Bawiąc się dostajemy możliwość prowadzenia zarobku, co jest bardzo miłe dla każdego gracza.

Free to Play darmowa rozrywka poprzez granie!

Rynek gier Free to Play dynamicznie rośnie, przodują w tym kraje takie jak Japonia, Chiny a także Polska. Tak Polska, zdawać by się mogło że rynek polskich gier jest bardzo ubogi, jednak jesteśmy w pierwszej dziesiątce krajów które uwielbiają tą metodę rozrywki i zarabiania.
Zarabiać na grach można we wszelaki sposób, można sprzedawać swoje postacie, tworzyć elementy wirtualnego świata za które można pobierać opłaty od innych graczy, handlować przedmiotami i ulepszeniami bohaterów. Możliwości zarabiania jest mnóstwo.

Jak grać w gry Free to Play?

To bardzo proste, jeżeli chcemy zagrać w dowolną grę przez Internet i ulepszać stopniowo własne postacie, to szukamy odpowiedniej dla siebie gry, następnie pobieramy ją i zakładamy w niej swoje konto i postać. Później bijemy level i zbieramy punkty ulepszenia, w każdej grze inaczej to się nazywa ale polegają podobnie na tym samym. Takie gry jak Metin 2, Tribes, Stronhold Kingdoms i wiele innych można pobrać z sieci zupełnie za darmo, znajdują się one na takich platformach jak Steam oraz stronach www. To jaką grę sobie wybierzesz zależeć będzie tylko od ciebie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments