Darmowy Bon wygraj kupony na kosmetyki Avon, MaxFactor, Nivea

Darmowe bonyW sieci trwa konkurs kosmetyczny w którym to można wygrać bony gwarantowane, oraz kupony na kosmetyki znanych firm. Konkurs internetowy zorganizował serwis „Darmowy Bon”, który należy do firmy Neocraft.

W zabawie tej masz do wyboru trzy bony które możesz wygrać, bony zrealizujesz w drogeriach z kosmetykami, kupując produkty takich firm jak:
Avon
MaxFactor
Nivea

Jak zdobyć bony w konkursie „Darmowy Bon”?

Wystarczy że przejdziesz na witrynę konkursu internetowego, a następnie wybierzesz jedną z trzech nagród jaką chcesz wygrać. Po dokonaniu wyboru, należy zapisać się w konkursie i potwierdzić swój udział, zrobisz to dzięki wypełnieniu formularza konkursowego. Konkurs jest darmowy i został stworzony dla mężczyzn i kobiet.

O jakiej wartości bony możesz wygrać?

Bony jakie są do wygrania w zabawie „Darmowy Bon” to:
– Bony Avon
– Bony MaxFactor
– Bony Nivea
Wszystkie te kupony są o wartości od 100 złotych do 1000 złotych, dzięki nim zrobisz darmowe zakupy w drogeriach, kupując produkty kosmetyczne wymienionych wyżej firm.
W konkursie tym są także nagrody gwarantowane, nagrodami gwarantowanymi są bony rabatowe na zakupy w sklepie Answear o wartości 100 zł, oraz vouchery do szkoły języków obcych Empik School. Jeżeli weźmiesz udział w konkursie, to otrzymasz nagrody gwarantowane, a także weźmiesz udział w losowaniu nagród głównych.
Uwaga! Konkurs jest ograniczony czasowo, więc jeżeli chcesz wziąć udział, to najlepiej zapisać się od razu w zabawie.
Kliknij by wziąć udział w konkursie

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments