Dbam o Zdrowie karta rabatowa dla młodych mam

Karta rabatowa dla mam i dzieciJesteś młodą mamą, masz maleńkie dziecko? Potrzebujesz środków kosmetycznych do pielęgnacji swojego maleństwa? Jeżeli tak, to od dziś masz możliwość uzyskania zupełnie za darmo specjalnej karty rabatowej na zakupy produktów kosmetycznych do pielęgnacji skóry i ciała małych dzieci.

Apteki Dbam o Zdrowie wprowadziły specjalną promocję dla młodych mam, które potrzebują produktów do pielęgnacji. Produkty te można kupić taniej ze specjalną kartą rabatową, którą już teraz uzyskasz za free, a dzieli cię od tego kilka prostych kroków.

Jak uzyskać darmową kartę rabatową dla mamy i dziecka od DOZ SA?

To bardzo proste, wystarczy że przejdziesz na witrynę apteki DOZ, a następnie wypełnisz prosty formularz. Ważne byś wypełniła go poprawnie, ponieważ to dzięki niemu otrzymasz przywilej zniżki ze specjalną kartą rabatową. Po dokonaniu zapisania się w programie odczekaj na kartę rabatową.

Jakie korzyści są z posiadania karty rabatowej dla mamy i dziecka od DOZ?

Korzyści jest bardzo dużo, pierwszą z nich jest rabat jaki daje ci karta, jest on w wysokości 25%, dzięki niej dokonasz tańszych zakupów wybranych produktów. Dostaniesz do wyboru ponad 100 produktów które kupisz taniej za pomocą tej karty rabatowej. Dodatkowo będziesz mogła nią robić zakupy nie tylko przez Internet, ale też w ponad 1500 placówek, wspomagających zakupy tą kartą. Niskie ceny produktów i dodatkowe zniżki, które otrzymasz dzięki tej karcie powinny jeszcze bardziej cię zachęcić do tego by odebrać własną taką kartę rabatową. Tak więc jeżeli chcesz zniżek na produkty dziecięce i dla mam, to nie wahaj się skorzystać z tego programu, tym bardziej iż poprzednie promocje apteki DOZ cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments