Do 55 odbitek zdjęć gratis, skorzystasz?

zdjęcia photoboxOstatnimi czasy sporo piszemy na temat wakacji, nic dziwnego bo wakacje mamy już od paru dni, a pogoda także dopisuje, chodź nie w każdym zakątku naszego kraju. Zapewne sporo osób już wyjechało lub dopiero planuje wyjazd na swoje urlopowe wczasy. Tak się składa iż w wakacje właśnie robimy najwięcej zdjęć. Chcemy upamiętnić wiele szczegółów z naszego życia, pokazać znajomym gdzie byliśmy i jak się bawiliśmy. Dlatego więc postanowiliśmy ci przedstawić pewną ofertę, która jest dość mocno związana z wakacjami, ale jakby głębiej się przyjrzeć, to ofertę tą można wiązać z różnymi dziedzinami życia.

Zdjęcia, jak wiadomo pomagają nam uwiecznić chwilę te niezapomniane i te o których chcielibyśmy nie myśleć. Fotografia to doskonały wynalazek, który jest częścią naszego życia, jednakże od czasu wynalezienia fotografii, bardzo się ona zmieniła. Dziś zdjęcia możemy robić wszędzie, nawet za pomocą telefonu komórkowego, a następnie publikować możemy je od razu na Facebooku, czy też innym portalu społecznościowym. Jednak nie zawsze zdjęcie w wersji cyfrowej nam wystarcza, dalej spore grono osób woli zdjęcia papierowe, tradycyjne. I między innymi dlatego chcielibyśmy przedstawić tą ofertę promocyjną.

Photobox 55 odbitek zdjęć gratis, jak skorzystać z promocji?

Promocję na 55 darmowych odbitek, zorganizował serwis Photobox, który to zajmuje się wywoływaniem zdjęć online, wystarczy że prześlesz im zdjęcia w wersji cyfrowej, a otrzymasz wywołane fotki metodą tradycyjną w wersji papierowej. Jest to bardzo wygodny sposób, ponieważ wszystko wykonasz za pomocą swojego komputera z dostępem do Internetu. Jeżeli chcesz otrzymać 55 darmowych odbitek zdjęć to postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami. Pierwsze co musisz zrobić to przejść na stronę Photobox, a następnie utworzyć konto w serwisie. Aby utworzyć konto, należy wypełnić prosty formularz, dzięki któremu przejdziesz proces rejestracji w systemie, kolejno przetransferuj swoje zdjęcia i złóż zamówienie na 55 darmowych odbitek i poczekaj na kuriera z twoimi zdjęciami, już w wersji tradycyjnej.

Co zyskasz korzystając z oferty?

Jeżeli skorzystasz z oferty, zyskasz czas i pieniądze, przy pierwszym zamówieniu masz 55 odbitek twoich zdjęć za darmo. Do tego zyskujesz czas, ponieważ wszystko robisz za pomocą swojego komputera, a po złożeniu zamówienia pozostaje ci tylko oczekiwanie na pocztę lub kuriera z twoimi fotkami. Oczywiście takich serwisów w sieci jest bardzo dużo, ale ta oferta jest niepowtarzalna i właśnie dlatego warto skorzystać z promocji.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments