Do wygrania kupony na darmowe tankowanie

Bony na darmowe tankowanieW czasach gdy wszystko drożeje, a kryzys gospodarczy daje znać nawet najsilniejszym i najbogatszym państwom na świecie, paliwo jest bardzo chodliwym towarem. Benzyna, ropa, gaz, wszystko to ma swoją cenę, jednak jest ona wysoka i już za 20 zł nie zatankujemy tak jak kiedyś.

W związku z tym mam dla ciebie kolejny konkurs internetowy w którym to można zdobyć kupony na paliwo różnego rodzaju. Jeżeli jesteś zainteresowany darmowym tankowaniem swojego pojazdu, to nie pomijaj tego artykułu, tylko przeczytaj go do samego końca.

Darmowe bony na paliwo gdzie można wygrać?

Przedstawiam ci konkurs, który zorganizowała firma First-Impressions, jest to Holenderska firma, jednak konkurs jest stworzony dla Polaków, zabawa ta też jest dostępna w innych krajach, jednak my znajdujemy się w Polsce więc dlatego go opisuję.
Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie, to wystarczy że przejdziesz na witrynę konkursu, następnie wybierzesz z pośród trzech nagród tą jaka ci odpowiada. Kolejno przejdź na następną podstronę i wypełnij prosty formularz konkursowy, a potem potwierdź swój udział w zabawie.

Jakie bony na paliwo można wygrać?

Po wzięciu udziału w konkursie, otrzymasz szansę zdobycia nagrody jaką wybierzesz, a są to:
Bony na benzynę
Bony na olej napędowy DIESEL
Bony na gaz LPG
Jak widzisz są to trzy najpopularniejsze metody tankowania samochodów, jeżeli posiadasz auto na gaz, wybierz LPG, a jeżeli na benzynę, wybierz bony na benzynę. Wartość bonów na paliwo jakie możesz zdobyć w tym konkursie to 2500 złotych, wykorzystasz je na stacjach benzynowych które wybrałeś, będziesz mógł wybrać sam gdzie chcesz tankować, a takowe bony po wygraniu zostaną ci dostarczone.
Kliknij by wziąć udział w konkursie

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments