Dofinansowanie na naukę języka angielskiego za darmo

dofinansowanie na naukę jezyka angielskiegoChciałbyś pogłębić wiedzę i nauczyć się bardziej języka angielskiego, jednak nie masz zbyt wystarczająco pieniędzy by wziąć udział w kursie językowym?
Jeżeli tak to od dziś masz szansę odbyć kurs języka angielskiego z dofinansowaniem na pierwszy semestr nauczania w szkole Speak Up. Na temat dofinansowań do nauki języka angielskiego już kiedyś pisaliśmy, jednak tamta oferta dobiegła końca, a na jej miejsce powstała kolejna, która daje szansę ludziom przejść kurs nauczania językowego za połowę ceny. Dofinansowanie na naukę języka angielskiego jest bardzo przydatne, ponieważ dzięki niemu oszczędzasz połowę ceny jaką musiałbyś wydać na cały kurs językowy. Więc jeżeli chcesz się uczyć języka obcego, to postępuj zgodnie z artykułem, a otrzymasz rabat na szkolenie w postaci dofinansowania.

Jak uzyskać dofinansowanie na naukę języka angielskiego?

Żeby dostać dofinansowanie, należy przejść na witrynę szkoły Speak Up, a dokładnie podstronę z ofertą promocyjną. Dzięki naszemu serwisowi dokładnie trafisz na poprawną ofertę z możliwością otrzymania dofinansowania. Następnie należy wypełnić bardzo prosty formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu odezwie się do ciebie konsultant z firmy Speak Up i omówi z tobą warunki dofinansowania na kurs językowy. Jeżeli jesteś zainteresowany dofinansowaniem to bez problemu możesz wypełnić formularz, ponieważ uzyskanie informacji na temat dofinansowania jest całkowicie bezpłatne.

Ile otrzymasz dofinansowania na naukę języka angielskiego?

Jeżeli zgłosisz się po takie dofinansowanie do szkoły Speak Up, to masz wielkie szansę na otrzymanie całkowicie za darmo dofinansowania na pierwszy semestr nauczania języka. Dofinansowanie te wynosi 1325 złotych. Oprócz tego masz możliwość, rozwijania wszystkich najważniejszych kompetencji, dopasować cenę kursu do swoich możliwości, opłaty za kurs możesz płacić w ratach miesięcznych, co jest bardzo dużym ułatwieniem, otrzymasz platformę e-learningową w cenie kursu, a nauczać cię będą charyzmatyczni i dostępni lektorzy. Pamiętaj dofinansowanie otrzymasz tylko na pierwszy semestr.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
WojciechSzpak
WojciechSzpak
5 października 2012 15:13

Polecam bardzo, rzeczywiście dostajesz te pieniądze i mozesz troche mniej sie splukac na calym tym interesie. Ja musze pociagnac angielski bo musze wyjechac do pracy, gdyby nie ten program absolutnie nie byłoby mnie stac.