Dołącz do strefy kibica i wesprzyj naszą reprezentację!

Logo Euro 2012Do rozpoczęcia Euro 2012 zostało niespełna 4 godziny, zaś my pragniemy wszystkich was zaprosić do hucznego kibicowania naszej drużynie na Euro 2012. W związku z tym zapraszamy wszystkich do dołączenia do strefy kibica, gdzie razem wszyscy będziemy mogli wesprzeć Polskę. Dziś mecz z Grecją, mamy nadzieję iż nasza reprezentacja da z siebie wszystko i wygramy mecz.

Jeżeli nie macie planów na spędzenie dzisiejszego wieczoru i pozostałych wieczorów czerwca, to serdecznie zapraszamy do strefy kibica. Miasto stołeczne Warszawa uruchomiło na tą okoliczność specjalną stronę internetową, na której są udostępnione liczne atrakcje, a także informacje co odbędzie się w poszczególnych dniach na strefie kibica.

Czego dowiesz się wchodząc na witrynę strefy kibica?

Pierwsze co jest zauważalne to, szczegółowy rozkład dnia, strefa kibica żyje od godziny 12 do 24 każdego dnia, w tym czasie są tam organizowane najróżniejsze atrakcje dla kibiców. Z tego planu dowiesz się kiedy jest transmisja meczy, oraz jakie atrakcje pozostałe będzie można zobaczyć przychodząc do strefy. Przebywanie w strefie jest całkowicie darmowe, atrakcje jakie tam zobaczysz i udział w nich też są całkowicie darmowe, jedną z ciekawszych atrakcji jest turniej wirtualny Fifa Euro 2012, gdzie każdy może się zgłosić. Atrakcji będzie bardzo wiele, będą organizowane przez całe Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, tak więc serdecznie zachęcamy do wejścia na stronę i sprawdzenia rozkładu dnia. Jeżeli chcesz dostać się na witrynę strefy kibica kliknij niebieski guzik, a zostaniesz automatycznie przekierowany na właściwą stronę internetową.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments