Dołącz i śledź nas na Facebooku

FacebookJak zapewne wiesz nasza witryna posiada Fanpage na popularnym serwisie społecznościowym o nazwie Facebook, dzięki temu możemy do was docierać szybciej i zawsze w tedy kiedy jesteście online na swoim profilu Facebookowym.

Śledź nas na Facebooku, bo będzie dużo się działo!

Zachęcamy cię do zaglądania i lajkowania naszego Fanpage’a na Facebooku. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco z naszym serwisem bez potrzeby wchodzenia na oficjalną witrynę. Dodatkowo na FanPage’u będzie, a dokładnie już sporo się dzieje, każdego dnia staramy się dodawać nowe informacje dotyczące promocji i różnych poradników, przypominamy wam o konkursach i promocjach, które trwają ale data ich ważności zbliża się ku końcowi, a dodatkowo dodajemy informacje warte uwagi z innych ciekawych serwisów internetowych, które są związane z tematyką oszczędzania, promocji, zarabiania oraz darmowych konkursów.
Mamy zamiar także organizować specjalne darmowe konkursy za pomocą fan page na FB w których ty będziesz mógł wziąć udział. Wszystkie konkursy, które zostaną zorganizowane przez administrację oFree.pl będą także udostępniane na FanPage’u.
Podsumowując, fanpage oFree.pl na Facebooku to nowe wiadomości i ciekawe artykuły nie tylko związane z naszą witryną, możliwość brania udziału w wielu konkursach internetowych, korzystanie z zawsze aktualnych i sprawdzonych promocji i wyprzedaży, możliwość darmowego pobierania kuponów rabatowych na zakupy.
Zachęcamy do polecania naszej strony i lajkowania naszego fanpage’a.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments