Doładuj się z Nestle Ice Cream i wygraj Samsung Galaxy Ace

Doładuj się z Nestle Ice Cream Wakacje, od paru dni mamy bardzo ładną pogodę, to doskonały czas na wyjazdy, urlopy i odpoczynek. Producenci lodów co roku zaskakują nas swoimi nowymi promocjami i konkursami, a co roku w letnie dni sprzedaż lodów jest ogromna. Zapewne większość z was słyszała o firmie Nestle, chyba nie musimy pisać co ta firma produkuje, bo każdy zapewne wie. Lody to szlagierowy produkt tej firmy i to bez wątpienia.

Z okazji wakacji, firma Nestle postanowiła zorganizować konkurs promocyjny, gdzie za udział rozdaje telefony i doładowania. Jeżeli chcesz zgarnąć nowoczesnego smartfona lub doładowanie na swój telefon, to zapraszamy cię do dalszej lektury tego wpisu.

Doładuj się z Nestle Ice Cream

Doładuj się z Nestle Ice Cream to loteria zorganizowana dla wszystkich miłośników lodów, polega ona na zakupieniu dowolnego loda od firmy Nestle, po czym należy zachować paragon. Następnie należy wysłać sms według wzoru „Nestle.nazwaloda” pod numer 70120 lub zarejestrować się na stronie Nestle. Rejestracji dokonasz bezpłatnie, w tym celu przejdź na witrynę konkursu promocyjnego i kliknij zakładkę „Rejestracja”, dokonaj poprawnej rejestracji i wygraj.

Jakie nagrody są do wygrania w konkursie promocyjnym Nestle Ice Cream?

Biorąc udział w tej loterii, masz szanse zdobyć nowoczesny smartphone Samsung Galaxy Ace. Dzięki temu telefonowi będziesz miał wszystko pod ręką, Internet, aparat i wiele innych funkcji. Nagrodą drugą są doładowania telefonów do sieci Orange, Plus, Play i T-Mobile, jest ich aż 50 po 20 złotych każde, dla każdego zwycięzcy. Loteria ta trwa od 1 kwietnia a skończy się 31 sierpnia, więc jeżeli chcesz nowy telefon lub doładowania to, kup loda, zarejestruj go i czekaj na werdykt zabawy.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments