Douglas 20 złotych za darmo na zakupy w drogerii

Douglas drogeriaW drogerii Douglas trwa akcja promocyjna, która daje możliwość klientom zaoszczędzenia 20 zł na zakupach w perfumerii.
Perfumeria Douglas słynie z organizowania przeróżnych ciekawych promocji, zniżek i konkursów kosmetycznych. Jeżeli chcesz odebrać rabat na zakupy w Douglas, to postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, które znajdziesz niżej.

Jak odebrać 20 zł na zakupy w Douglas?

To bardzo proste, jeżeli chcesz odebrać rabat na zakupy w perfumerii , to wystarczy że zapiszesz się do bezpłatnego Newslettera Douglas. W tym celu wejdź na witrynę drogerii i przejdź, klikając w plakat na witrynie z informacją o 20 złotowym rabacie. Wypełnij prosty formularz i dokonaj zapisu w Newsletterze. Po zapisaniu się otrzymasz kod rabatowy, który pozwoli ci zrobić zakupy ze zniżką na 20 złotych.

Co otrzymasz oprócz rabatu w Douglas?

Jeżeli zapiszesz się w Newsletterze, to oprócz 20 złotych, będziesz również otrzymywać: luksusowe prezenty, nowości perfumeryjne, innowacyjne kosmetyki do pielęgnacji i makijażu, a także informacje o promocjach, chodź te ostatnie znajdziesz także na naszej witrynie.
Jak widzisz korzyści jest sporo, dokonanie zapisu w Newsletterze Douglas nic cię nie kosztuje, dzięki temu ty zyskasz rabaty, kosmetyki, perfumy i informacje o najnowszych trendach kosmetycznych. Jeżeli często robisz zakupy w Douglas, to teraz masz szansę zyskać jeszcze więcej korzyści w ramach zakupów w tej perfumerii.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments