Douglas -20% zniżki na kosmetyki w aplikacji mobilnej

douglas aplikacja mobilna promocjaDouglas jedna z najbardziej znanych drogerii, perfumerii w Polsce wydała specjalną aplikację na smartfony i tablety, która umożliwia robienie zakupów. Teraz każdy klient ma możliwość kupowania oryginalnych kosmetyków i perfum w sklepie mobilnym Douglas.

Douglas -20% rabatu na zakupy przez aplikacje mobilną!

Z okazji wydania nowej mobilnej aplikacji na smartfony i tablety, drogeria zorganizowała ciekawą promocję. Każdy kto skorzysta z mobilnej aplikacji drogerii i kupi minimum dwa produkty z dowolnej kategorii kosmetyki czy perfumy itp. Otrzyma rabat w wysokości -20% ceny. Promocja Douglas na zakupy w aplikacji mobilnej trwa jedynie jeszcze 5 dni, bo do 18.10.2016 roku. Oferta dotyczy całego asortymentu drogerii, więc przez 5 dni można robić tańsze zakupy kosmetyków i perfum dla kobiet oraz mężczyzn. Aby promocja zadziałała, przy zakupach w aplikacji mobilnej wpisz kod rabatowy: JESIEN10. Kod ten jest obowiązkowy, obniża on cenę zakupów o -20% i działa jedynie podczas zakupów mobilnych.

Jak pobrać aplikację Douglas na swojego smartfona?

Aplikacja do robienia zakupów w drogerii jest dostępna na smartfony z systemem Android oraz iOS. Aplikację najlepiej jest pobrać z autoryzowanych sklepów i serwisów z aplikacjami mobilnymi takimi jak Google Play oraz App Store. Dzięki temu masz pewność, że zrobisz pewne i bezpieczne zakupy.
Pobierz aplikację i skorzystaj z oferty! Kliknij! >>

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments