Drogeria Douglas kosmetyki w niższych cenach na dzień Matki

kosmetyki dzien MatkiZ okazji dnia Matki perfumeria (drogeria) Douglas, zorganizowała bardzo atrakcyjną promocję na kosmetyki i perfumy dla kobiet.
Teraz jeżeli chcesz zrobić swojej mamie niespodziankę, prezent z okazji jej dnia, to możesz kupić oryginalne perfumy, czy też kosmetyki w niższej cenie.

Promocja Douglas na dzień Matki!

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty promocyjnej na kosmetyki i perfumy Douglas z okazji dnia Mamy, to przejdź na witrynę perfumerii, dzięki naszej witrynie. Następnie wejdź w zakładkę z promocją na dzień Matki i wybierz odpowiednie kosmetyki lub perfumy, potem zamów. Przy zamówieniu użyj specjalnego kodu rabatowego „ZESTAWY2013”, który obniży cenę twoich zakupów. Kod ten jest ważny tylko na produkty z oferty promocyjnej z okazji dnia Matki.

Ile rabatu otrzymasz używając kodu rabatowego Douglas?

Dzięki temu kodu rabatowemu, twoje zakupy będą o 10% tańsze niż normalnie, kupując np. perfumy o wartości 100 złotych, ty po użyciu kodu rabatowego Douglas zapłacisz jedynie 90 zł. Natomiast przy większych zakupach, zniżka będzie o wiele większa. Dzień Matki jest tylko raz do roku, więc warto kupić coś porządnego dla tak wyjątkowej osoby jak własna Mama. Dzień matki przypada co roku na 26 maja, a ta promocja jest ważna do 28.04.2013 roku.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments