Empik School obozy językowe dla dzieci taniej

Empik School obozy językoweSzkoła języków obcych Empik School, organizuje na tegoroczne wakacje, specjalne obozy językowe dla dzieci i młodzieży w Polsce i za granicą. Jeżeli chcesz posłać swoje dziecko na taki obóz, to teraz możesz o zrobić o wiele taniej. Zagwarantuj swojemu dziecku udane wakacje wraz z nauką języka angielskiego lub innego, wybór należy do ciebie.

Jeżeli chcesz wysłać swoje dziecko na obóz językowy 2013 i zaoszczędzić na tym, to postępuj zgodnie z tym artykułem.

Tanie obozy językowe dla dzieci i młodzieży 2013!

Jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko na wakacyjny obóz językowy, to wejdź na witrynę szkoły języków obcych Empik School, a następnie wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy. Dzięki temu formularzowi zgłosisz swoje dziecko na obóz językowy Empik School, który odbędzie się w dniach od 14 lipca 2013 do 27 lipca 2013 roku oraz od 28 lipca do 10 sierpnia 2013 roku.
Celem obozu językowego Empik School jest, zagwarantowanie spędzenia bezpiecznych i fajnych wakacji, opartych o naukę języka angielskiego lub każdego innego. Obozy są stworzone dla młodzieży, gimnazjalistów i dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Oczywiście w obozie językowym mogą uczestniczyć rodzice, rodzeństwo lub osoby towarzyszące dziecku, czyli koledzy i koleżanki.

Ile zaoszczędzisz na takim obozie językowym?

Obóz językowy jest nie drogi, a dzięki tej promocji zaoszczędzisz nawet do 50% ceny całego obozu. Za niewielką cenę możesz zagwarantować swojemu dziecku fajne wakacje z opcją nauczania języka angielskiego.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments