EmpikTravel pakiet korzyści do rezerwacji wycieczki

EmpikTravel pakiet korzyściEmpikTravel zorganizował promocję dla klientów chcących zarezerwować wycieczkę za granicą. Jeżeli jesteś taką osobą, to teraz do każdej zarezerwowanej wycieczki, możesz otrzymać specjalny pakiet korzyści. Wystarczy skorzystać z promocji i zarezerwować wakacje w serwisie EmpikTravel.

Rezerwacja i pakiet korzyści!

Do każdej wycieczki jaką zarezerwujesz przez serwis EmpikTravel, otrzymasz multipartnerski pakiet rabatów, pakiet ten jest do sieci sklepów internetowych, który poszerza się z każdym dniem.
Jeżeli masz zamiar zarezerwować wycieczkę do Egiptu, Tunezji, Chorwacji, czy innego państwa, to skorzystaj z tej promocji i odbierz korzyści, dzięki temu sporo zaoszczędzisz.

Co daje pakiet korzyści w EmpikTravel?

Dzięki temu pakietowi, zrobisz taniej zakupy w innych sklepach internetowych, używając specjalnych kuponów i kodów rabatowych. Dzisiejszy pakiet rabatowy oznaczony jest kodem KV07C, a dzięki niemu otrzymujesz takie oto korzyści:
200 zł Karta Prezentowa na zakupy w sklepach internetowych Smyk lub Empik
500 zł voucher na kurs języka do Empik School
15% rabatu na muzykę w sklepie Empik
45 odbitek gratis w formacie 10×15 Premium w Empik Foto
Rabat ten można łączyć, by uzyskać pakiet korzyści EmpikTravel, wystarczy tylko zarezerwować wycieczkę i podać kod rabatowy KV07C.
Łączna suma pakietu korzyści to 1000 zł, właśnie na taką sumę otrzymasz korzyści, które przewiduje ta promocja od EmpikTravel.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments