FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na standardowe pytania, które powtarzają się notorycznie w wiadomościach e-mail i rozmowach po przez komunikatory, kierowane do naszej administracji. Dotyczą one naszego serwisu oraz kategorii, podkategorii, a także podstron dostępnych na naszej stronie. Dzięki tej podstronie dowiesz się podstawowych informacji na temat funkcjonowania i działalności naszego portalu.

Czego dotyczy serwis oFree?

Wszystkie informacje na temat działalności serwisu oraz publikowanych treści na naszej stronie dowiesz się przechodząc do zakładki „O Nas”, mimo to spójrz także na tytuł witryny i na logo, a zapewne sam się domyślisz czego dotyczy witryna.

Czy konkursy tu publikowane są w pełni darmowe?

Tak. W Kategorii „Darmowe Konkursy” znajdziesz wszystkie pozycje publikowane na naszej stronie które są całkowicie bezpłatne. Za udział w tych konkursach nic nie płacisz. Zabawy konkursowe znajdziesz także w takich działach jak „Konkursy Facebook” oraz „Konkursy Promocyjne” tam też znajdziesz darmowe pozycje publikowane przez nas, ale może się tak zdarzyć że, aby przystąpić do konkursu trzeba będzie skorzystać z promocji.

Czy biorąc udział w konkursach opisywanych na tej witrynie, mam szansę wygrać realne nagrody?

Tak. Za pośrednictwem naszej strony masz szansę wygrać prawdziwe, cenne i wartościowe nagrody. A żeby wygrać trzeba wziąć udział w wybranym przez siebie konkursie online.

Kto jest organizatorem konkursów publikowanych na stronie?

Organizatorzy konkursów internetowych i promocyjnych, które opisujemy to firmy, organizacje oraz różnego typu serwisy internetowe.

Kupony rabatowe, promocyjne oraz oszczędnościowe które publikujecie są za darmo?

Tak. Znaczna większość artykułów które publikujemy na potrzeby naszej witryny, opisuje darmowe promocje, rabaty, sposoby uzyskania zniżek na zakupy itp. Pamiętaj jednak że, my tylko przedstawiamy naszym użytkownikom opisy jak skorzystać z promocji, zniżek oraz bonów rabatowych które będziesz mógł wykorzystać na zakupy i różnego typu usługi. Jednak aby skorzystać z tych możliwości musisz przejść na stronę organizatora promocji, możesz tego dokonać za pośrednictwem naszej strony www.

Czy jest jakiś określony czas na wszystkie konkursy, promocje i oszczędności?

Tak. Jak wiadomo nic nie trwa wiecznie i nawet najlepsza promocja, czy też konkurs internetowy się kiedyś musi zakończyć. Jeżeli znalazłeś / znalazłaś ciekawy dla siebie konkurs, promocje to nie zwlekaj tylko weź udział, bo po kilku dniach a nawet godzinach oferta może się zakończyć.

Czy za pośrednictwem tej witryny dowiem się jak mogę zarobić przez Internet?

Oczywiście! Od tego jesteśmy by pokazać ci możliwości zarabiania przez Internet, na naszej stronie znajdują się także odpowiednie kategorię na ten temat w których umieszczamy wartościowe informacje na temat zarabiania, wystarczy tylko poszukać i uważnie czytać nasze wpisy.

Jeżeli nie znalazłeś tu odpowiedzi na nurtujące ciebie pytanie to napisz do nas, chętnie odpowiemy na każdy e-mail który do nas wyślesz. Jeżeli masz jakieś sugestie dotyczące tej podstrony serwisu i brakuje ci jakiejś odpowiedzi, to zadaj pytanie z prośbą umieszczenia odpowiedzi, na nie w tym miejscu.