Ford bezpłatny serwis pojazdów i kontrola bezpieczeństwa

Ford znaczekMasz wątpliwości czy twój samochód jest bezpieczny? Chciałbyś sprawdzić stan twojego pojazdu pod względem bezpieczeństwa? Jeżeli tak to od dziś każdy kto posiada samochód marki Ford może bezpłatnie sprawdzić, czy jego samochód jest należycie serwisowany, bezpieczny, ty także możesz to sprawdzić zupełnie za darmo.

Firma Ford zorganizowała bardzo pomocną i fajną promocję dla posiadaczy samochodów tej marki, promocja ta nazywa się Go Further. Związana jest ona z bezpieczeństwem auta, a dokładnie specjaliści firmy Ford sprawdzą twój samochód pod względem bezpieczeństwa i wydadzą ci specjalny certyfikat. Dzięki temu rozwiązaniu możesz dowiedzieć się czy twój samochód jest sprawny lub czy wymaga napraw.

Jak zrobić przegląd samochodowy za darmo?

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty firmy Ford, to przejdź na witrynę Forda i dokonaj krótkiej rejestracji. Pamiętaj! Promocja jest wyłącznie dla posiadaczy samochodów marki Ford, inne marki nie w chodzą w skład promocji i nie zostaną zakwalifikowane do przeglądu. Jeżeli wypełnisz prawidłowo prosty formularz, odezwie się do ciebie konsultant firmy Ford i ustali terminy i szczegóły promocyjnego przeglądu twojego pojazdu.

Ile zaoszczędzisz korzystając z oferty Forda?

To proste, oszczędzasz na przeglądzie auta, tradycyjny przegląd samochodu kosztuje 100 zł, dzięki promocji Forda ty nie zapłacisz ani grosza. Twój samochód zostanie dogłębnie sprawdzony pod względem bezpieczeństwa i funkcjonalności, otrzymasz także książeczkę serwisową i inne rzeczy tego typu. Oferta jest dobra dla każdego, jednak najbardziej skorzystają ci, którzy mają auta już z kilkunastoletnim przebiegiem. Jeżeli uważasz jednak że potrzeba ci nowego auta, to dzięki tej ofercie możesz także skorzystać z propozycji zakupu nowego wozu ze zniżką. Stawiaj na bezpieczeństwo, dbaj o regularne robienie przeglądów i testów bezpieczeństwa twojego pojazdu, a na pewno na tym nie stracisz.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments