Ford wygraj nową Fiestę lub Kugę

samochód fordChciałbyś otrzymać za darmo nowy samochód? Posiadasz auto marki Ford i chciałbyś wymienić go na nowy model? Jeżeli tak to mamy dla ciebie bardzo atrakcyjny konkurs internetowy, stworzony przez firmę produkującą samochody marki Ford.

Zabawa ta jest bardzo atrakcyjna, konkurs jest zupełnie darmowy, a dzięki udziałowi w nim można zdobyć bardzo atrakcyjne nagrody fundowane przez markę Ford. Zabawa ta polega na skonfigurowaniu wedle własnych potrzeb jednego z dwóch modeli aut produkowanych przez Forda, zrobisz to za pomocą swojego komputera, dzięki czemu weźmiesz udział w zabawie.

Jak wygrać nowy samochód marki Ford i inne nagrody?

Otóż jeżeli chcesz wziąć udział w tym konkursie internetowym, to powinieneś przejść na witrynę firmy Ford, a następnie wejść w specjalny konfigurator, dostępny na stronie. Dzięki niemu skonfigurujesz wedle swojego uznania Forda Fiestę lub Forda Kugę. Zrobisz to jedynie za pomocą strony konkursowej. Następnie skopiuj kod który ci się wyświetli i wklej go do aplikacji. W drugim etapie, odpowiedz najciekawiej na pytanie zadane przez organizatora konkursu, następnie poczekaj na ocenę swojego zgłoszenia przez jury. najciekawiej wykonane projekty wygrają nagrody.

Jakie nagrody można wygrać w konkursie Forda?

Nagrody jakie można zdobyć po wzięciu udziału w zabawie to:
Ford Fiesta
Ford Kuga
Akcesoria samochodowe
Jazda próbna
Gadżety od Forda
Dwie główne nagrody są najcenniejsze i z pewnością nie jeden będzie starał się je zdobyć.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments