Gala KSW 21 w otwartym Polsacie za darmo

Gala KSW 21Po ostatnim bojkocie systemu PPV (Pay Per View), który miał miejsce podczas trwania 20 gali KSW, organizatorzy podejmą decyzję, czy KSW 21 będzie transmitowane za pomocą otwartego Polsatu i kanałów sportowych tejże stacji.

Najprawdopodobniej Galę KSW 21 obejrzymy za pośrednictwem TV nie musząc płacić za system PPV. Jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich tych którzy są fanami MMA i mieszanych sztuk walki. Niemniej jednak organizatorzy będą chcieli wprowadzać system PPV do widowisk, gdzie będą występować ci bardziej znani fighterzy, np. tacy jak Mariusz Pudzianowski.
Naszym zdaniem przygoda z PPV się jeszcze nie skończyła, a decyzje o transmisji w Polsacie otwartym KSW 21, które odbędzie się 1 grudnia w Warszawie, będą podjęte ze względu słabej sprzedaży z poprzedniej gali KSW. Jednak jeżeli organizatorzy podejmą decyzję iż, gala KSW 21 nie zostanie transmitowana w otwartym Polsacie za darmo, w co jednak wątpię. To zawsze można oglądnąć te widowisko w Internecie za darmo.

Jak oglądać KSW 21 za darmo?

To bardzo proste, jeżeli gala KSW 21 zostanie emitowana w telewizji bez dodatkowych opłat, to wystarczy włączyć Polsat lub Polsat Sport i spokojnie oglądnąć. Zaś jeżeli gala nie zostanie pokazana w TV za free, to wystarczy wejść na serwis „meczenażywotv” i znaleźć odpowiedni link do transmisji internetowej za darmo. KSW 21 za darmo można będzie oglądnąć także na innych serwisach streamingowych, do których zapewne linki pojawią się na naszej witrynie w czasie transmisji, oczywiście jeżeli transmisja nie będzie dostępna w telewizji za darmo.

KSW 21 na żywo za free!

Doczekaliśmy momentu, gdzie to system PPV zostaje powoli wypierany przez nasze społeczeństwo, coraz mniej osób chce płacić dodatkowo za obejrzenie walki KSW. Niema się czemu dziwić, po prostu Polskie warunki i zarobki nie za bardzo pozwalają na zakup takiej usługi, jednak żeby cena była współmierna do polskich zarobków, być może system PPV, przetrwał by u nas o wiele dłużej.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments