Gazetka Media Markt promocja na telewizory

gazetka Media MarktWraz z nową gazetką promocyjną Media Markt, została zorganizowana promocja na telewizory LCD i inne produkty RTV oraz AGD.
Promocja ta jest dostępna w punktach Media Markt w miastach, a także na stronie sklepu internetowego Media Markt. Każdy kto chce skorzystać z oferty, może zaoszczędzić nawet 30 % ceny na zakupie nowego sprzętu.

Jak skorzystać z promocji na telewizory w Media Markt?

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty promocyjnej Media Markt i kupić taniej nowy telewizor lub lustrzankę, czy jakikolwiek inny sprzęt, to wejdź na stronę internetową sklepu Media Markt lub udaj się do salonu Media Markt w twoim mieście. Wybierz odpowiedni dla siebie produkt i zamów.

Jakie urządzenia można kupić taniej w Media Markt?

W nowej gazetce promocyjnej dostępnych jest dużo atrakcyjnych produktów w niskiej cenie, można zakupić m.in. telewizory Samsung, Panasonic, LG, Sharp, aparaty cyfrowe i lustrzanki Sony, Samsung, Nikon, Canon, telefony komórkowe, monitory oraz drukarki. Nie obyło się także bez gier na konsole, gdzie to najnowsze tytuły możesz zakupić już od 119 zł. Jeżeli chcesz przeglądnąć gazetkę promocyjną Media Markt, to wejdź na witrynę sklepu i wejdź w Dział z gazetkami. Niniejsza gazetka jest ważna do 11 marca.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments