Gazetki Tesco trzy dni przed rozpoczęciem promocji

Tesco gazetkaSzukasz aktualnych gazetek od supermarketów Tesco? Teraz możesz zobaczyć najnowsze gazetki Tesco trzy dni przed ich oficjalnym opublikowaniu.

Nowe gazetki Tesco, będzie można teraz przeglądać z trzydniowym wyprzedzeniem, jedyne co trzeba zrobić by je otrzymywać, to zapisać się do Newslettera.

Jak otrzymywać nowe gazetki Tesco?

Jeżeli chcesz otrzymywać gazetki Tesco trzy dni wcześniej niż zostaną one opublikowane na stronie Tesco lub dostarczone dla mieszkańców miast, to zapisz się w darmowym Newsletterze Tesco. W tym celu należy wejść na stronę sieci Tesco, a następnie wypełnić formularz by zapisać się do Newslettera. Taki zapis zajmie ci zaledwie kilka sekund i jest on całkowicie darmowy.

Co otrzymasz po zapisaniu się do Newslettera Tesco?

Jeżeli zapiszesz się do newslettera Tesco, to otrzymasz możliwość otrzymywania nowych gazetek Tesco trzy dni przed ich oficjalną publikacją i przed wprowadzeniem nowych promocji. Dzięki temu dowiesz się kiedy i gdzie są dostępne nowe promocje i na jakie towary są zniżki.
Obecna gazetka promocyjna Tesco jest ważna od 11.04.2013 do 17.04.2013, a nowa gazetka będzie udostępniona już 17 kwietnia. Wraz z newsletterem, będziesz otrzymywać także informacje o nowych promocjach w sklepie Tesco na swoją skrzynkę email. Zapis do Newslettera jest całkiem darmowy i w każdej chwili można się z niego wypisać.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments