Glossybox tanie kosmetyki każdego miesiąca

GlossyboxGlossybox to kolejny serwis zakupowy, dzięki któremu można otrzymywać każdego miesiąca tani zestaw oryginalnych kosmetyków. Jeżeli zapiszesz się w serwisie Glossybox, to za niewielką cenę otrzymasz każdego miesiąca 5 markowych kosmetyków do ciała i twarzy dla kobiet.

Czym jest Glossybox?

Glossybox, to nie jest zwykły serwis zakupowy, w Glossybox możesz wykupić płatną subskrypcje na miesiąc , 3 miesiące lub 6 miesięcy, gdzie po wykupieniu subskrypcji otrzymasz markowe kosmetyki każdego miesiąca, a dodatkowo do tego porady na temat kosmetyków oraz dbania o swoje ciało.

Ile kosztuje subskrypcja w Glossybox i dlaczego warto z niej skorzystać?

Koszt subskrypcji w Glossybox zależy od tego na jaki czas chcesz śledzić trendy kosmetyczne, za jeden miesiąc zapłacisz 49 zł, pakiet na 3 miesiące to 132 zł a pakiet na 6 miesięcy to 245 zł. Nie zawierasz żadnych umów z programu możesz zrezygnować w dowolnej chwili.
Główne zalety Glossybox to:
Pięć najnowszych oryginalnych kosmetyków każdego miesiąca
Porady kosmetyczne każdego dnia.
Jeżeli wykupisz subskrypcję, będziesz otrzymywała każdego miesiąca najnowsze oryginalne kosmetyki takich firm jak: Loreal, Anew, Calvin Klein, Astor, Avon, Clinique i wiele innych. Listę firm kosmetycznych współpracujących z serwisem Glossybox znajdziesz na ich stronie.

Kupuj taniej markowe kosmetyki!

Jest opcja dla osób, które nie chcą wykupywać comiesięcznej subskrypcji, ale szukają oryginalnych kosmetyków w niskiej cenie. W serwisie Glossybox można robić także zakupy kosmetyków, skorzystaj również z oferowanych tam promocji na oryginalne kosmetyki dla kobiet i mężczyzn, dzięki temu możesz zaoszczędzić nawet do 60% ceny.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments