Gokarty dla ciebie i znajomych wygraj za darmo

Skoro wszedłeś w ten artykuł to oznacza że szukasz darmowej rozrywki, zapewne masz wolny czas i chciałbyś go spędzić bawiąc się dobrze ze swoimi znajomymi lub przyjaciółmi. Sporo osób w Internecie szuka darmowej rozrywki, a wyjście ze znajomymi na imprezę lub inne widowisko oraz emocje towarzyszące przy tym to chwile bezcenne.

W zabieganym świecie ludzie coraz mniej czasu poświęcają na rozrywkę, pójście chociażby do kina. Jednak są o wiele lepsze metody na spędzenie wolnego czasu ze swoimi przyjaciółmi.
Gokarty, mało gdzie widuje się tory kartingowe, jednak można je spotkać coraz częściej nawet w tych mniejszych miastach. Jazda takim gokartem to niezwykłe przeżycie, można to porównać do jazdy mini formułą 1. Określenie dobre, a zabawa jeszcze lepsza. Jednak na taki typ rozrywki, trzeba wyłożyć na starcie dość sporą gotówkę, gokarty a zwłaszcza przejażdżka takim mini samochodzikiem nie należy do tanich, ale daje niezapomniane chwile. Jednak można wygrać pieniądze lub bony na przejażdżkę gokartem, dla siebie i swoich przyjaciół.

Jazda gokartami jak wygrać?

Przedstawiamy ci konkurs internetowy w którym masz szansę zdobyć pieniądze na gokarty. Jednak by wygrać, musisz wykonać jedno proste zadanie. Tym zadaniem jest, przejście na witrynę konkursu, następnie wypełnienie prostego formularza. Pamiętaj! Wypełnij go poprawnie jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie, każdy źle wypełniony formularz zostaje odrzucany przez automat. Po dokonaniu zapisu w konkursie, odczekaj na jego rozstrzygnięcie, w tym celu co jakiś czas sprawdzaj wyniki na stronie konkursowej w zakładce zwycięzcy. Jak widzisz nie jest to trudne, a za zgłoszenie nic nie płacisz, konkurs jest w zupełności darmowy.

Nagroda w konkursie to?

Nagrodą w tym konkursie są, pieniądze zawarte w bonach wejściowych na tor kartingowy. Każdy taki bon jest o wartości 500 złotych. Dzięki temu będziesz mógł zabrać swoich znajomych na przejażdżkę gokartami i dobrą zabawę, której nie zapomnicie do końca życia.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments