Gołota vs Saleta transmisja Polsat Boxing Night za darmo

Gala Polsat Boxing NightJuż 23 lutego 2013 roku, odbędzie się jedna z najbardziej oczekiwanych walk bokserskich, gala Polsat Boxing Night, która odbędzie się w sobotę o godzinie 18, a wystąpią na niej dwaj znani polscy bokserzy, Andrzej Gołota i Przemysław Saleta, niestety będzie dostępna w telewizji tylko i wyłącznie metodą transmisji PPV, czyli Pay Per View.

Aby móc oglądnąć tą galę w telewizji, będziemy musieli zapłacić za nią aż 40 złotych. Nie jest to niska cena jak za kilka godzin rozrywki, a zapewne nie jeden fan boksu i walk bokserskich, chciałby zobaczyć te legendarne starcie. Jest na to pewne wyjście, dzięki któremu transmisję gali boksu Polsat Boxing Night, w której walką oczekiwaną jest starcie Andrzeja Gołoty i Przemysława Salety, a odbędzie się ona w Gdańskiej Ergo Arenie, będzie można oglądnąć całkowicie za darmo.
Jak wiadomo system PPV nie jest lubiany przez polaków, tym bardziej gdy każe się nam płacić sporą cenę za kilka minut walki, bo niema się co oszukiwać, większość czeka na główną walkę Gołoty z Saletą. W tym artykule dowiesz się jak oglądać walkę Gołoty i Salety za darmo w Internecie.

Transmisja walki Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą, jak oglądać za darmo?

To bardzo proste, w Internecie są serwisy internetowe, które umożliwiają, zobaczenie widowisk sportowych zupełnie za darmo. Często strony, które transmitują tego typu widowiska, pokazują także transmisje płatne dostępne tylko w systemie PPV. W tym przypadku będzie także transmisja gali Polsatu Boxing Night. Jeżeli chcesz oglądnąć walkę Gołoty i Salety zupełnie za free, to wejdź w Google i wpisz hasło Mecze na żywo. Wyświetli ci się link do serwisu „Mecze na żywo”, to właśnie w tym serwisie otrzymasz możliwość oglądnięcia walki Andrzej Gołota vs Przemek Saleta za darmo.

Dlaczego walka za darmo przez Internet?

Otóż, nie wykupujcie tej usługi u operatorów telewizyjnych, ponieważ takim zachowaniem, dajemy im prawo do coraz częstszego wprowadzania tej opcji do widowisk sportowych. Skoro już i tak opłacamy abonament za telewizję cyfrową, to po co mamy płacić dodatkowe pieniądze za widowiska, które powinny być transmitowane na kanałach sportowych. Obecnie w telewizji nic ciekawego niema, coraz częściej zamiast ciekawych programów widzimy same reklamy, nie dopuśćmy do tego by operatorzy wyciągali od swoich abonentów dodatkowe pieniądze.
Dzięki temu że oglądniesz walkę bokserską w Internecie, zaoszczędzisz 40 zł, a jednocześnie dasz operatorom do zrozumienia, że system Pay Per View jest nie potrzebny i do niczego nie prowadzi.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Walka
Walka
22 lutego 2013 23:08

Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta Transmisja Live Online Na Żywo

Za Darmo w HD Na: OgladajOnline

Transmisja
Transmisja
23 lutego 2013 15:39

Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta Online Za Darmo w HD na:
GolotavsSaleta

Tadeusz
Tadeusz
23 lutego 2013 21:35

chce zobaczyc i nie placic