Graj w gry flash i zgarniaj nagrody różnego typu

pogryw serwis z grami i nagrodamiKiedyś szukaliśmy z przyjaciółmi serwisu, gdzie za granie w mini gierki flash, strona rozdawała prawdziwe nagrody w postaci przeróżnych przedmiotów, począwszy od książek skończywszy na drogim sprzęcie elektronicznym. Długo nie było takiego serwisu, na pierwszą taką witrynę trzeba było czekać przeszło ponad 15 lat. Jednak w tym roku powstała bardzo ciekawa strona, która właśnie spełnia wszystkie założenia jakich szukaliśmy w sieci. Nie uwierzycie ale strona naprawdę za granie w gry rozdaje fajne nagrody. Witryna ta nosi nazwę „Pogryw” i jest w fazie beta, ale już teraz można wygrywać cenne nagrody poprzez klikanie myszką.

Na czym to polega i jak wygrywać?

Otóż aby zacząć zabawę należy dokonać rejestracji w serwisie, rejestracja jest bardzo prosta i nie powinna sprawić kłopotu. Jeżeli masz konto na NK lub Facebooku, to i tu bez problemu się zarejestrujesz i co ważne za darmo. Na stronę internetową serwisu możesz przejść za pomocą naszej witryny, dzięki czemu trafisz na pewną stronę, która została wnikliwie przetestowana i sprawdzona przez naszą administrację. Po dokonaniu rejestracji w serwisie, wybieramy konkurs w jakim chcemy wziąć udział, po czym zostajemy przekierowani do mini gierki flash, w której to musimy uzyskać jak najlepszy wynik. Za zdobycie najwyższego wyniku zostanie przyznana ci nagroda która jest w konkursie jaki ty wybrałeś.

Jakie nagrody można wygrać w tym serwisie?

Jeżeli chodzi o nagrody, to do wygrania każdego dnia jest coś innego. Ale nagrody zdarzają się być naprawdę fajne i drogocenne. Zgarnąć można książki, piłki, gry komputerowe, telefony, komputery itd. Dziś zaś do wygrania są film na DVD Wymyk, Gra o Tron Audiobook, Piłki Tango 12, Smatrphone HTC Desire C. Zapewne jutro będą do zdobycia inne nagrody i prezenty, tak więc tym bardziej warto brać udział w grach i próbować swoich sił w grach online.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments