Hello Zdrowie wygraj iPod Touch

Apple iPad TouchSerwis internetowy o tematyce zdrowia i urody Hello Zdrowie, zorganizował konkurs w którym zostanie wybranych 20 zwycięzców.
Jedyne co trzeba zrobić by wygrać, to założyć sobie konto na portalu Hello Zdrowie. Konkurs ten jest w 100% darmowy i dla każdego kto chciałby wygrać fajne nagrody, a jednocześnie interesuje się zdrowym stylem życia.

Jak wziąć udział w konkursie Hello Zdrowie?

Po prostu, aby wziąć udział w zabawie konkursowej załóż sobie konto na portalu Hello Zdrowie. W tym celu przejdź na witrynę serwisu i zarejestruj się. Rejestracji i logowania możesz także dokonać za pomocą Facebooka. Po zarejestrowaniu się potwierdź swój udział w zabawie i poczekaj na zakończenie konkursu i wyłonienie zwycięzców.

Jakie nagrody są do wygrania w konkursie Hello Zdrowie?

Jeżeli weźmiesz udział w konkursie Hello Zdrowie, to staniesz przed szansą wygrania 10x iPod Touch oraz 10x T-Shirt od Hello zdrowie. Pierwsze dziesięć nagród jest dość wartościowa, a na ich zdobycie są wielkie szanse.
Konkurs trwa do odwołania przez organizatora, należy wspomnieć, że nie jest to jedyny konkurs organizowany przez portal Hello Zdrowie, konkursy pojawiają się co jakiś czas z coraz lepszymi nagrodami.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments