Heyah non stop tanie rozmowy i smsy do wszystkich sieci

heyah non stopSieć Heyah wprowadziła do swojej oferty nową promocję na rozmowy, smsy oraz bezprzewodowy Internet mobilny w telefonie.
Teraz są dostępne nielimitowane rozmowy oraz smsy do wszystkich sieci w Polsce, dodatkowo można dołączyć tani i dość wysoki pakiet transferu na Internet w telefonie.

Nowa oferta Heyah non stop!

Nowa oferta sieci Heyah nazywa się non stop, dzięki niej będziesz mógł pisać i rozmawiać ze swoimi znajomymi, przyjaciółmi bez limitu w jednej niezmienionej cenie. Wystarczy tylko przejść do Heyah lub wykupić nowy numer. Karty sim są dostępne osobno, a także z nowymi telefonami w atrakcyjnych cenach.
Można także przenieść swój stary numer z innej sieci do Heyah.
Dzięki ofercie non stop w Heyah, będziesz mógł rozmawiać i pisać nieograniczoną ilość smsów do takich sieci jak: Orange, Plus, Play, Heyah, T-mobile.

Heyah non stop ile to kosztuje?

Nielimitowane rozmowy w nowej ofercie kosztują tylko 29 złotych miesięcznie, nie limitowane smsy w sieci Heyah kosztują 9 zł miesięcznie, a bezpieczny Internet mobilny 9 zł za 500 mb transferu.
Dodatkowo możesz kupić starter z nowym telefonem w niskiej cenie, jedynie wystarczy wybrać ofertę. Umowę zawiera się na czas nieokreślony tak samo jak w Nju Mobile. Oferta ta jest przeznaczona szczególnie dla tych osób, które bardzo dużo dzwonią oraz wysyłają ogromne ilości SMSów.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments