Heyah promocja dniówki na kartę

Heyah jakSieć Heyah zorganizowała kolejną ciekawą promocję lub jak kto woli ofertę dla osób posiadających telefon na kartę. Jeżeli nie posiadasz telefonu na kartę w Heyah, to także możesz dołączyć do tej sieci i skorzystać z tej ciekawej oferty.

Jak minął dzień w Heyah!

Promocja Heyah nazywa się „Jak minął dzień, dniówki w Heyah” i daje możliwość taniego rozmawiania przez telefon, wysyłania smsów oraz korzystania z Internetu mobilnego.
Dniówka to każda jedna usługa za którą zapłacisz jedynie 0,28 zł za dzień. Jeżeli chcesz korzystać z tanich rozmów i smsów, to masz dwie dniówki w Heyah, jednak jeżeli chcesz korzystać z tanich rozmów telefonicznych, smsów i Internetu mobilnego, to masz tzw. trzy dniówki za które zapłacisz 0,28 od każdej usługi dziennie.

Dodatkowe usługi w promocji Dniówki w Heyah!

Promocja Dniówki w Heyah daje także możliwość aktywowania, dodania dodatkowych usług i pakietów, tymi pakietami i usługami są:
Extra Internet w telefonie
Dodatkowe minuty rozmów
1000 smsów
Taniej za granicę
Z promocji Dniówki w Heyah możesz korzystać bez ograniczeń.

Jak aktywować Dniówki w Heyah?

Dniówki w Heyah aktywujesz specjalnymi kodami, które są podane na witrynie Heyah, jeżeli nie posiadasz tej taryfy, możesz ją aktywować także specjalnym kodem, który znajdziesz na oficjalnej witrynie sieci.
Oferta Heyah jest ciekawa i korzystna dla osób które dużo rozmawiają, smsują lub korzystają z Internetu mobilnego w telefonie. Płacąc stałą stawkę dziennie za usługi telekomunikacyjne można korzystać do woli z telefonu komórkowego.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments